kluczyk rybka

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

MichalZSlupsk
Posty: 162
Rejestracja: 31 lip 2008, o 16:37
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: MichalZSlupsk »

tak baterie włożyłem odpowiednie i dobrze;p u nas w serwisie kluczyk 817 zł. najlepsze jest to ze jak poszedłem do tzw. "magika" od kluczyków, to powiedział ze jak przyniose drugi kluczyk od innego samochodu na podmiankę to on mi go zaprogramuje..pytam się za ile?? a on mi na to. no w 1 tys. się zmieścimy;p;p to ja mui szybko - ale w serwisie nowy kosztuje 800 zł. to on mi - no tak , ale nowy też będziesz musiał przyjechać do mnie i zaprogramować;p myslałem ze padne
E 200 CDI sedan Automat 99r Po Lifcie
W124 91r 2,5 D Automat - sprzedany:(
jeep grand cherokee ZJ 94r 4,0 Benzyna
Renault Laguna 02r 2.2 dci Initiale Paris
qoompel
Doradca
Posty: 3888
Rejestracja: 7 mar 2009, o 07:46
Lokalizacja: Chrząszczyrzewoszyce

Post autor: qoompel »

MichalZSlupsk pisze:to ja mui szybko - ale w serwisie nowy kosztuje 800 zł. to on mi - no tak , ale nowy też będziesz musiał przyjechać do mnie i zaprogramować
Czyli za taką kasę, to masz kluczyk i 71 browarów :mrgreen:

Co robisz?
Szukasz pomocy? Pisz poprawnie!

Obrazek
sensej0s
Posty: 243
Rejestracja: 12 lip 2010, o 08:50
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: sensej0s »

Odświeżając temat u mnie sytuacja wygląda następująco. Jednym kluczykiem robie wszystko czyli jest sprawny. W drugim natomiast dioda miga jak wcisne przycisk na pilocie, auta nie otwiera i nie odpala chyba że:
Pierwszym kluczykiem otworze auto, szybko wejde i wrzuce go do stacyjki( ten niedziałający) to odpali.
Jakieś pomysły może na programowanie albo z doświadczenia wnioski co może być popsute. Baterie sprawne w obu kluczykach bo przekładałem je między sobą i sprawny kluczyk działa.
W168 1.7CDI 2001r fl.
Awatar użytkownika
bartek4334
Doradca
Posty: 2054
Rejestracja: 25 cze 2009, o 13:21
Lokalizacja: Kamień Pom./Szczecin

Post autor: bartek4334 »

Kolego spróbuj dać do naprawy :P Ja u siebie miałem jeden kluczyk w pełni sprawny, a drugi na początku bardzo słabo otwierał, ale odpalał. Miałem w nim rozwaloną obudowę. Dałem do przełożenia i miałem na Śląsk wysłac do naprawy, a tu po przekładce zaczął kluczyk działać :P Cuda sie zdarzają.
Ex 300TD 270CDI
W210 320CDI WDB2100261B447360
SPRINTER 213CDI
Opony, felgi nowe i używane
http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=6545407
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=27177185
Awatar użytkownika
Damian86 w210
Posty: 2177
Rejestracja: 5 sty 2011, o 18:24
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Damian86 w210 »

mój zapasowy kluczyk nie dogadał sie z stacyjką nie odblokowuje kierownicy...otwiera bagażnik i drzwi ale nie reaguje w stacyjce...
polecicie mi kogoś z śląska jakiegoś magika lub kogoś kto przelutuje mi cewkę w kluczyku...???
W140
szukam nowego dupowozu .... z gwiazdą na masce :D
kopernik
Posty: 153
Rejestracja: 6 cze 2009, o 10:28
Lokalizacja: Krakow

Post autor: kopernik »

Damian86 w210 pisze:mój zapasowy kluczyk nie dogadał sie z stacyjką nie odblokowuje kierownicy...otwiera bagażnik i drzwi ale nie reaguje w stacyjce...
polecicie mi kogoś z śląska jakiegoś magika lub kogoś kto przelutuje mi cewkę w kluczyku...???
Witam ja muj kluczyk naprawialem w tej firmie ze Slaska
http://hedmet.com.pl/index.htm
WDB2100071B204588
E200CDI
Awatar użytkownika
Damian86 w210
Posty: 2177
Rejestracja: 5 sty 2011, o 18:24
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Damian86 w210 »

kopernik dzieki a ile dałeś za naprawę twojego?pozdro
W140
szukam nowego dupowozu .... z gwiazdą na masce :D
kopernik
Posty: 153
Rejestracja: 6 cze 2009, o 10:28
Lokalizacja: Krakow

Post autor: kopernik »

Ja dalem 200 zlotych za przylutowanie cewki robi na orginalnych czesciach
WDB2100071B204588
E200CDI
Awatar użytkownika
Damian86 w210
Posty: 2177
Rejestracja: 5 sty 2011, o 18:24
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Damian86 w210 »

i mój dało sie naprawić koszt 200zł...
wiec polecam gościa u którego to zrobiłem http://hedmet.com.pl/index.htm
pozdro
W140
szukam nowego dupowozu .... z gwiazdą na masce :D
simonsamit
Posty: 48
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:51
Lokalizacja: nie z tad glaby

Post autor: simonsamit »

a ja wczoraj wydalem £227 mam nowy kluczyk w nowej kopercie bez stresu podszdlem do autka otwozylem z pilota po 3 tygodniach stania zapolil odrazu za pierwszym razem bez grymasów ze bateria umarla albo ze kluczyk nowy :) :) :) :) :) a magik w pl 700 pln wolal odemnie plus koszty przesyki,i czort wie co by jeszcze bo winu niechcial to jakos mnie podpadalo ze niby nowy mnie zrobi co wy na to??
w stajni :
w210 3.0td
ldv 2.4 td
astra1.7td sprzedany
omega mv6 sprzedany
Awatar użytkownika
kowal755
Doradca
Posty: 2490
Rejestracja: 16 lut 2010, o 16:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kowal755 »

Jestem za tym, aby rybki dorabiać tylko w ASO.
Jednak każdy ma swój rozum i swoje racje, tylko żeby ktoś kiedyś się nie zdziwił gdy samochodu nie będzie pod domem.
Mercedes E220 CDI, sedan, 2002r.
simonsamit
Posty: 48
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:51
Lokalizacja: nie z tad glaby

Post autor: simonsamit »

mojemu sasiadowi vectra odjechala ze 100 metrów od domu i sie zatrzymala u goscia w ogrodzie :rotfl: ,chyba o czyms zaponial
w stajni :
w210 3.0td
ldv 2.4 td
astra1.7td sprzedany
omega mv6 sprzedany
Awatar użytkownika
maciekolo
Posty: 311
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: maciekolo »

kowal755, A jak dajesz auto do naprawy to bez kluczyka czy cały czas przy nich stoisz i kontrolujesz? Przecież mogą go skopiować jak Cię nie ma... Poza tym nie wiem czym tu się w ASO jarać, tam tylko i zawsze pracują uczciwi ludzie? U klucznika to widzi tylko Twoją gębę, nawet jak dorobi kluczyk to nie wie co i jak, w ASO wszystkie dane sam im podajesz z uśmiechem. A propos, czym się różnia inne kluczyki od rybki(punktu widzenia użytkownika), żeby je robić w aso? Przecież mając Astre IV wartą dwa razy więcej niż W210 jest zwykły kluczyk i co taki można dorobić u klucznika? Przecież też może zawinąć, a i strata większa.
PS. Nie mam nic do aso, nie mówię że są tam nie uczciwi ludzie, ale nie oceniaj też z góry klucznika jako nie uczciwego,dobrze że "każdy ma swój rozum..."
Pozdrawiam
-Tato czy ten samochod jest zepsuty ???
-Nie synku.... to Diesel..... ;)
simonsamit
Posty: 48
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:51
Lokalizacja: nie z tad glaby

Post autor: simonsamit »

maciekolo pisze:kowal755, A jak dajesz auto do naprawy to bez kluczyka czy cały czas przy nich stoisz i kontrolujesz? Przecież mogą go skopiować jak Cię nie ma... Poza tym nie wiem czym tu się w ASO jarać, tam tylko i zawsze pracują uczciwi ludzie? U klucznika to widzi tylko Twoją gębę, nawet jak dorobi kluczyk to nie wie co i jak, w ASO wszystkie dane sam im podajesz z uśmiechem. A propos, czym się różnia inne kluczyki od rybki(punktu widzenia użytkownika), żeby je robić w aso? Przecież mając Astre IV wartą dwa razy więcej niż W210 jest zwykły kluczyk i co taki można dorobić u klucznika? Przecież też może zawinąć, a i strata większa.
PS. Nie mam nic do aso, nie mówię że są tam nie uczciwi ludzie, ale nie oceniaj też z góry klucznika jako nie uczciwego,dobrze że "każdy ma swój rozum..."
Pozdrawiam
No jak dajesz do naprawyto bo warsztatu czy do czarodzieja??i to raz ze chodzi czy sa uczciwi a dwa czy ta kopia pochodzi ,wiadomo ze z serwisu dostaniesz pod nastempna szyne i nic wgrywac nie musisz,pozatym jak kluczyk sie skonczy to na nic kopia czyli kasa w bloto,a w aso raz zaplacisz i wiesz co masz no chyba ze ktos wczesniej kompa i reszte gagetów wsadzil z jnnego bo tyz sie wczesniej cos sfajdalo,a pozatym piszasz ze astra i kluczyk u klucznika grot to i w domu na imadle zrobisz, ale po kosc to z kluczykiem tylko u dobrego klucznika ze sprzetem i robi na poczekaniu, jak zgubisz nowa beda wgrywac itd.
a astra to samochód :szok: ja myslalem ze wozidlo i napewno niejest tyle warta jak piszesz :cool:
w stajni :
w210 3.0td
ldv 2.4 td
astra1.7td sprzedany
omega mv6 sprzedany
Awatar użytkownika
maciekolo
Posty: 311
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: maciekolo »

simonsamit pisze:a astra to samochód :szok: ja myslalem ze wozidlo i napewno niejest tyle warta jak piszesz :cool:
Masz rację, źle napiałem, bo to astra III może być 2x droższa jak w210, a astra IV to i nawet 4x, taka prawda. Spójrzcie prawdę w oczy - W210 było w kwiecie wieku 10lat temu, nie ma się co nim jarać. Ale jak ktoś uważa, że ma najlepsze to gratuluje wyboru. Pzdr
-Tato czy ten samochod jest zepsuty ???
-Nie synku.... to Diesel..... ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości