Prosze o ocene , czy warto go kupic ??

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

adrianool84

Post autor: adrianool84 »

Pussey
Posty: 1007
Rejestracja: 6 sty 2009, o 15:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pussey »

Nawet, nawet nie powiem jeden z ciekawszych ostatnio wrzucanych, tylko grill z przodu podejrzany.
Naklejka z Germanii jeszcze jest na szybie, namawiam do obejrzenia na żywo.
Na wstępie zadzwonić i spytać o ten grill. Przy okazji poprosić o VIN.
Sprawdzić przebieg jaki był przy ostatnim serwisie.

Pojechał z opisem trochę :-o
trajtek
Posty: 18
Rejestracja: 2 cze 2009, o 15:52
Lokalizacja: okolice3miasta

Post autor: trajtek »

Pewnie po dzwonie spójrz na zdjęcie nr5. A pod maską jak on wygląda to już nie pokazał , może bardziej widoczne niedopasowanie elementów? :roll:
E280 Avantgarde 96r automat + LPG Stag 300
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

ale nisko siedzi bebechami szoruje przodem ...
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
adrianool84

Post autor: adrianool84 »

Dzwonilem do goscia i powiedzial , ze z przodem bylo cos robione ale powiedzial ze byl lekko pukniety bo to widac i nie ukrywa tego , to ze nisko siedzi nie wie czy z powodu takiego ze juz amorki daja o sobie znac czy dlatego ze zostal obnizony, ale mowil ze podczas jazy nie buja ani nie ma jkis innych oznak, sadzicie ze warto jechac go obejrzec ?

[ Dodano: 2009-07-16, 22:06 ]
Wiec jak sadzicie panowie warto by bylo jechac go obejrzec , czy wydaje wam sie cos podejrzanego ? Bo szukam szukam i licze ze z wasza opinia cos znajde ciekawego.
Pussey
Posty: 1007
Rejestracja: 6 sty 2009, o 15:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pussey »

Jeżeli był walony to kompletnie go sprawdzić; kanał, linia diagnostyczna itp.
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

Odpuśc sobie to auto, koleś nawet nie wie (albo wie) jak mocno był rozbity, zawieszenie szoruje po bruku i gdzie tym będziesz jeździł, po byle policjancie pójdzie Ci przedni zderzak...albo miska olejowa, koleś pisze coś w ogłoszeniu o adrenalinie jak się nim ślizga z założonym LPG...PORAZKA, zajeździł paścia i sprzedaje, tym bardziej nie kupiłbym auta z założonym LPG,chciał tanio pojeździć porajcować kilkoma końmi i rozwalił, zawieszenie do roboty, a silnik bierze olej od pałowania i przegrzania...na LPG, Powalił mnie cytat: " To jest wersja Avantgarde a nie taksówa 95-konna"~~~~ Co ma piernik do wiatraka, patrzy sie na stan techniczny,chwali sie ile do setki, ze to nie taxi, ze gaz el pi dżi i szuka jelenia który łyknie auto, z zajeżdżonym silnikiem, 4 śladami,zawieszeniem do roboty,
Dziwne ze niektóre auta z 95 96 r trzymaja dobrą cene (stan tech i wizualny jest po prostu dobry) a ten chwali sie że nie taxi- rzeczywiście powód do dumy,bo ma na sprzedaż zajeżdzony avant z lpg i ze mało jest w polsce z ta pojemnoscia w gazie za taka cene...powód do dumy....rzeczywiście okazja
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
adrianool84

Post autor: adrianool84 »

No to ja juz sam nie wiem poddaje sie i zaprzestaje poszukiwan , ciezko cos w miare normalnego odszukac zawsze cos

[ Dodano: 2009-07-17, 19:22 ]
Panowie , mzoe ja poprostu zle szukam i zamiast benzyny diesla muszę szukac , tylko ja sie diesla obawiam ze jak cos nawiali to juz kaplica i czesci zamienne drogie.
Awatar użytkownika
mesio14
VIP
Posty: 4170
Rejestracja: 9 maja 2009, o 12:46
Lokalizacja: pleszew

Post autor: mesio14 »

Kolego nie boj sie diesla lepszy od benzynki tylko wez sobie do pomocy co lepiej sie zna od Ciebie ale to i tak po jakims czasie cos tam wyjdzie
E 270 CDI 2000r, lift, manual
Awatar użytkownika
Lookmal
VIP
Posty: 439
Rejestracja: 18 sie 2008, o 09:33
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Lookmal »

merlin pisze:Odpuśc sobie to auto, koleś nawet nie wie (albo wie) jak mocno był rozbity, zawieszenie szoruje po bruku i gdzie tym będziesz jeździł, po byle policjancie pójdzie Ci przedni zderzak...albo miska olejowa, koleś pisze coś w ogłoszeniu o adrenalinie jak się nim ślizga z założonym LPG...PORAZKA, zajeździł paścia i sprzedaje, tym bardziej nie kupiłbym auta z założonym LPG,chciał tanio pojeździć porajcować kilkoma końmi i rozwalił, zawieszenie do roboty, a silnik bierze olej od pałowania i przegrzania...na LPG, Powalił mnie cytat: " To jest wersja Avantgarde a nie taksówa 95-konna"~~~~ Co ma piernik do wiatraka, patrzy sie na stan techniczny,chwali sie ile do setki, ze to nie taxi, ze gaz el pi dżi i szuka jelenia który łyknie auto, z zajeżdżonym silnikiem, 4 śladami,zawieszeniem do roboty,
Dziwne ze niektóre auta z 95 96 r trzymaja dobrą cene (stan tech i wizualny jest po prostu dobry) a ten chwali sie że nie taxi- rzeczywiście powód do dumy,bo ma na sprzedaż zajeżdzony avant z lpg i ze mało jest w polsce z ta pojemnoscia w gazie za taka cene...powód do dumy....rzeczywiście okazja
przestań już wtrącać co trzecie słowo hasło o LPG bo śmieszne się to staje... pisz po prostu o zajeżdżonym paściu....
W203 C270CDI WDB2030161F625560
W210 E200 Classic 97' - sprzedany
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

nie chce zeby kolega na mine wjechał...pozatym to nie ja w ogłoszeniu wbijam te LPG tylko sprzedawca pieje z zachwytu...poszukajcie mu benzyny i niech sobie gaz wstawi, bo takie kupno w ciemno to loteria..... potem bedzie narzekał ze źle ktoś mu doradził.. trochę profesjonalizmu :-P, ten chyba drugi co podesłał powiedzmy ze moze byc...ogladnąc i jak ok to brac...
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
Awatar użytkownika
Lookmal
VIP
Posty: 439
Rejestracja: 18 sie 2008, o 09:33
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Lookmal »

merlin pisze:nie chce zeby kolega na mine wjechał...pozatym to nie ja w ogłoszeniu wbijam te LPG tylko sprzedawca pieje z zachwytu...poszukajcie mu benzyny i niech sobie gaz wstawi, bo takie kupno w ciemno to loteria..... potem bedzie narzekał ze źle ktoś mu doradził.. trochę profesjonalizmu :-P, ten chyba drugi co podesłał powiedzmy ze moze byc...ogladnąc i jak ok to brac...
o tak jest profesjonalnie ;-)
tak, jedyny z tych podesłanych godny uwagi był ten kompresor z niebieską deską - jak nie ma daleko to można oglądać :-D
W203 C270CDI WDB2030161F625560
W210 E200 Classic 97' - sprzedany
adrianool84

Post autor: adrianool84 »

No dobra to juz kolejnego odpuszczam , a zapytam tak jak szukac diesla to z jakim silnikiem pojemnosc i rodzaj ( zwykly diesel , TD czy CDI ? ) i jak z awaryjnoscia takich aut , bo jak narazie ja jestem jak najbardziej za benzynowcem i zagazowaniem go.
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Wez sobie poczytaj na forum o dieslach...
Zalezy czego oczekujesz od auta,

merlin, co Ty sie tak wymadrzasz, ze zawiecha do roboty... a skad Ty wiesz, skoro tylko zdjecia sa. Oceniaj auto a nie szpanerskie teksty sprzedawcy...
E 220 CDI '01 Elegance
adrianool84

Post autor: adrianool84 »

Teraz jeszcze sprawdzalem i na allegro jak i na otomoto jest funkcja sprawdzenia auta przez specjaliste ze jada na miejsce i sprawdzaja koszt tego 99 zl warto chyba skorzystac z tego i miec spokojna glowe , i wtedy sprawdzil by mi juz chyba dokladnie dany model i powiedzial co tam w tym zawieszeniu i czemu tak nisko ..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości