Szyba automatycznie się uchyla

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

geez
Posty: 272
Rejestracja: 27 mar 2012, o 08:41
Lokalizacja: Dęblin

Szyba automatycznie się uchyla

Post autor: geez »

Witajcie!
Mam dziwny problem z tylną lewą szybą, mianowicie po wciśnięciu przycisku zamykania w drugie położenie, szyba automatycznie się zamyka, pięknie dojeżdża do końca aż słychać delikatne puknięcie w ramkę, żeby niejako odbić się od niej i uchylić na szerokość około 5-10 cm. :zdziwko:
Szyby były i są zaprogramowane i pozostałe działają dobrze. Tę problematyczną ręcznie (przycisk w pierwszej pozycji) można oczywiście bez problemu domknąć i jest ok.
Szukałem podobnego tematu, ale większość rozbija się i dotyczy programowania, stąd prośba o pomoc.
Dzięki! :padam:
E270 CDI ASB 2001.11
WDB2100161B440332
http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52691
Awatar użytkownika
rr6
Doradca
Posty: 2270
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 21:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szyba automatycznie się uchyla

Post autor: rr6 »

geez pisze:Witajcie!
Mam dziwny problem z tylną lewą szybą, mianowicie po wciśnięciu przycisku zamykania w drugie położenie, szyba automatycznie się zamyka, pięknie dojeżdża do końca aż słychać delikatne puknięcie w ramkę, żeby niejako odbić się od niej i uchylić na szerokość około 5-10 cm. :zdziwko:
Szyby były i są zaprogramowane i pozostałe działają dobrze. Tę problematyczną ręcznie (przycisk w pierwszej pozycji) można oczywiście bez problemu domknąć i jest ok.
Szukałem podobnego tematu, ale większość rozbija się i dotyczy programowania, stąd prośba o pomoc.
Dzięki! :padam:
Możliwe, że się źle zaprogramowała, może trafiła ja jakiś opór albo coś w tym stylu. Najłatwiej byłoby zrobić programowanie jeszcze raz po odłączeniu akumulatora (na 10 minut wystarczy).
Gdyby odbijała wcześniej to by było wiadomo, że coś ją blokuje, a tak to zostaje sprawdzić po odłączeniu akumulatora i ponownym zaprogramowaniu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości