NIEPOLECANE WARSZTATY i SERWISY

Opinie na temat warsztatów i mechaników.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

hammond24
Doradca
Posty: 4115
Rejestracja: 11 kwie 2008, o 15:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: hammond24 »

pilot30,
Gwarancja została udzielona tylko na części wymienione,nie gwarantuje pracy podzespołu jako takiego,dlaczego nie ma w gwarancji adnotacji o próbie usuwania usterek na skutek niedbalstwa naprawiającego.
t6 powinien oddać sprawę do sądu bo przyznam szczerze,że obserwowałem bez emocji konflikt,ale powyższa odpowiedź w sprawie gwarancji dowodzi,że t6 ma rację.Po prostu jest nie merytoryczna jeśli chodzi o zarzuty partactwa.
hammond24
W210 2.3 B+LPG 1997 ASB
WDB2100371A415889
W140 2.8+LPG 1993 Manual
WDB1400281A163186
Taxi driver /niestety/Zawsze wiedziałem że źle skończę.
t6
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2010, o 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Wal-ent http://www.wal-ent.pl/

Post autor: t6 »

Witam ponownie.
Chcialem tu dopisac ,ze auto odebralem po owej uszkodzonej plytce(koszt plytki 500zł + diagnoza z volvo 300zł) z przebiegiem 205410km i nie przejechalem 1000km i olej mi wylecial ze skrzyni ;) w tej chwili jest 214670km nawet nie lapie sie na przeglad po 10000km ;),ale corka Pana Walczewskiego twierdzi ,ze jest po gwaracji.
Panie Walczewski prosze podejsc do tematu jak fachowiec i poczuc sie do winy zalatwic sprawe jak czlowiek.Wiem ,ze latwo jest brac kase gorzej na ta chwile wyciagac ja teraz trzeci raz.
pituszek
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: pituszek »

Dzięki T6,będę ich omijał szeeerokim łukiem,choć mam do nich blisko
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, o 20:32 przez pituszek, łącznie zmieniany 2 razy.
Pituszek 300D 1995 elegance Win WDB2100201A071285
hammond24
Doradca
Posty: 4115
Rejestracja: 11 kwie 2008, o 15:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: hammond24 »

t6, Idź do prawnika.widzę dużą szansę na odszkodowanie.

[ Dodano: 2010-02-23, 20:28 ]
tonidriver, Myśli to samo.
hammond24
W210 2.3 B+LPG 1997 ASB
WDB2100371A415889
W140 2.8+LPG 1993 Manual
WDB1400281A163186
Taxi driver /niestety/Zawsze wiedziałem że źle skończę.
t6
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2010, o 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Wal-ent http://www.wal-ent.pl/

Post autor: t6 »

Dzieki Panowie za wsparcie i podtrzymanie na duchu.
Powiem szczerze ja to bym sie wstydzil nawet tak odpisywac po wzieciu takiej kasy i oddaniu auta nie sprawnego i a reszte znacie z opisu ;)
Szkoda gadac.
Latwo wziasc kase gorzej naprawic za darmo na gwaracji w tym przypadku bedzie wyciagana trzeci raz;)
Pani Urszulo Walczewska auto nie zostalo jeszcze rozmontowane wiec jesli Pani sie namysli z Tata czy naprawi mi na gwaracji prosze zadzwonic i podejsc do sprawy jak czlowiek i profesjonalista,a nie jak ktos co bierze kase i umywa rece od gwaracji.
pilot30
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2010, o 18:35

Post autor: pilot30 »

na karcie gwarancyjnej ma pan stan licznika 197tys.km teraz jest 214tys.km więc o co panu chodzi a może wspomnie że chciał pan uprowadzić auto z warsztatu bez zapłaty ,i wspominał że przeglądy panu nie potrzebne bo może sam sobie zrobić w super stacji obsługi nazwy nie podam ale często po takich super naprawiaczach wymianach oleju i tym podobnych skrzynie nadają się do remontu
t6
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2010, o 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Wal-ent http://www.wal-ent.pl/

Post autor: t6 »

Ja chcialem uprowadzic!!!
przyjechalem z policja bo firma wal-ent nie chcial oddac auta bo twierdzila ,ze naprawila skrzynie ale chodzila w trybie awaryjnym,a jesli nie odbiore to bedzie naliczac za parking 90zł na dobe (szok) beszczelnosc.
Jak wspomnialem auto odebralem z przebiegiem 205410km(mam zdjecia i nagrania rozmowy z Panem Walczewskim) po owej uszkodzonej plytce ktora Pan Walczewski kompresorem wydmuchal i uciekl mu element ;)
Nastepna sprawa oleju nie wymienia sie po 1000km ani po 10000tys.
Ja mialem wczesniejsza wymiane bo olej mi wylecial ;) z niedbalstwa firmy wal-ent.
A jeszcze jedno jesli Pan Walczewski tak czepia sie przegladow powinien wiedziec ile razy bylem w firmie i na kanale bo byly wycieki.Oczywiscie wszystko mam do wgladu;)
Panie Zbyszku i Pani Urszulo prosze sie zastanowic i zadzwonic.
Nie opowiadajcie historyjek o przegladach bo mam wszystko do wgladu kiedy bylem co bylo uszkodzone jakie diagnozy kiedy olej wylecial jakie auto mialo przebiegi.
Powiem tylko tyle ,ze dostalem taka rade od waszego znajomego i dobrze zrobilem.
Jesetm bardzo wdzieczny za jego podejscie,a poznalem go przypadkowo.
Myslalem ,ze nie bede musial tego wykorzystac zwlaszcza po przejsciach z Panem Walczewskim bo auto jezdzilo.
Na ta chwile nie ma wstecznego.
Prosze zadzwonic porozmawiac normalnie bez krzykow usunac usterke i bedzie po sprawie.

[ Dodano: 2010-02-23, 21:52 ]
Bardzo dziekuje Panu Tomaszowi za propozycje ktora otrzymalem w mojej sprawie,nie spodziewalem sie tak wielkiej pomocy.
Panie Walczewski Pani Urszulo Prosze sie zastanowic.
Czekam na Tel.
Awatar użytkownika
Jaris
Posty: 164
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 05:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Jaris »

bydgoszcz ul.ołowiana niby pracowali w serwisie MB ale totalna kicha z nich wciskaja kity i kasuja tyle co w serwisie i do tego wala na czesciach
W210 2,2cdi cla......2000r
na chwałe COHORTY
(ikariam.pl)
Awatar użytkownika
krzych81
Posty: 149
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 17:50
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: krzych81 »

OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM!
Wójtowo ul Jaśminowa 2
11-010 Barczewo
tel 089-527-82-49
kom 609-465-005
http://www.baranowski.infowm.pl/
Wielka porażka zaprowadziłem bo licznik cały czas się świecił i podświetlanie kabiny.
Niby wszystko ok jak odebrałem nie chodzi ze skasowali mnie 850zł ale to nie problem
ścigaliśmy się z kolesiem i zawadziłem o policjanta leżącego i chłodnica wbiła mi sie w wiatrak!
i okazało wtedy że pan Baranowski osłon mi nie założył pod silnik tylko nie wiem co on niby pod spodem komputera szukał czy co? jak pojechałem to mnie przeprosił ale co mi z jego przeprosin.
Nie polecam :-x
E 420, E 50 AMG WDB2100721A143989
GDYBY BÓG BYŁ ZA PRZEDNIM NAPĘDEM
TO CZŁOWIEK CHODZIŁBY NA REKACH!
Awatar użytkownika
bzyku
Posty: 324
Rejestracja: 17 lut 2010, o 09:31
Lokalizacja: Kolnik Planet Earth

Post autor: bzyku »

PEZAL GDANSK ul.KEPNA i ul.MIAŁKI SZLAK-kiedys warsztat który dokonywał cudów-teraz naciągacze i ceny z kosmosu.Opisze moj przypadek-poprzednia 2.2cdi-po taxi delikatne zapocenie w rejonie pompy ropy-porzod silnika-jade do PEZALU,podchodzi mlody pan bardzo nieprzyjemnie zachowujacy sie-prawdopodobnie kierownik-ja sie przedstawilem on nie raczył-i tonem nieznoszacym sprzeciwu po otwarciu maski patrzy i DIAGNOZUJE uszkodzona pompe mowiac- w tych samochodach to standard,trzeba wyjac pompe i powymieniac wszystkie uszczelki-koszt 1000zł :shock: Na moje pytanie czy to czasami nie te nieszczesne oringi na przewodach paliwowych mowi Nie to na 100%pompa.Oczywiscie auta u nich nie zostawilem i naprawa w innym warsztacie wyszla 50zł :mrgreen: Wiec PEZAL TO NACIAGACZE :!: OMIJAC :!:
Sa samochody i jest Mercedes!!!
Juz niestety nie w210:(
Vaneo 1.7 cdi
Jezeli pomogłem wypij za moje zdrowie:)
koalakm
Posty: 88
Rejestracja: 14 lip 2008, o 18:45
Lokalizacja: Poznan

Post autor: koalakm »

T6 podizwiam tez za "brak nerwow". Chociaz postapiles w sumie slusznie bo przekrzykiwanie sie i wyzwiska to nie ma sensu.

Dziwi zachowanie firmy. Macie teraz niezla antyreklame. Nie twierdze ze jestescie zli bo Was zwyczajnie nie znam (tylko z opisu T6).

Jednak raczej wiarygodny bardziej jest T6.

Moge zrozumiec ze cos Wam nie wyszlo i luz, kazdemu przeciez moze sie zdarzyc. Naprawiacie pewnie bardzo wiele skrzyn. Jezeli wieszkosc jest zadowolona a akurat T6 nie jest bo rzeczywiscie cos jest nie tak to chyba jednak nawet Waszym kosztem powinniscie mu usterke usunac - nawet tylko dla dobrego imienia firmy. W koncu i tak zostawil u Was pieniazki.
Ta gwarancja w takim ukladzie rzeczywiscie jest wirtualna.

T6 przyjechal z policja - nie dziwie sie, co mial niby zrobic, to jego auto.

pozdr
koala
Awatar użytkownika
jjankiello
Doradca
Posty: 2114
Rejestracja: 2 gru 2008, o 10:16
Lokalizacja: Szczecin, PL

Post autor: jjankiello »

bzyku pisze:PEZAL GDANSK ul.KEPNA i ul.MIAŁKI SZLAK-kiedys warsztat który dokonywał cudów-teraz naciągacze i ceny z kosmosu.
Kiedyś mieli prawie monopol i spokojnie wyciagali pieniądze. Teraz ludzie już bardziej kumaci i więcej wiedzą (choćby na forach internetowych), monopol się kończy, to trzeba jak najwięcej zarobić... :mrgreen: :lol: echhh... typowo polskie...
Czasem wystarczy zgłębić temat przed wizytą w takim warsztacie i zadać kilka pytań przy takiej "diagnozie" - cała fachowość wtedy wychodzi na wierzch :lol:
koalakm pisze:T6 przyjechal z policja - nie dziwie sie, co mial niby zrobic, to jego auto.
Oczywiście, że tak. Należy się zastanowić czy w ogóle można użyć sformułowania "uprowadzenie" jeśli mowa o własnym aucie... bardziej 'odzyskanie' z rąk oprawców... ;-)

Czytałem trochę powyżej. Warsztat, chyba w obawie przed utratą renomy (o ile taka jest), jakoś nie może przyznać się do błędu. A właśnie stąd bierze się renoma - umieć przyznać się do błędu i udzielić bezpłatnej gwarancji... jak widać, pieniądze oślepiają...
W201 2.0D,'90, 716.4, perlmuttgrau
S202 2.5TD,'98, 722.6, schwartz - EX
S203 2.7CDI,'02, 722.6, cubanite silver - NA SPRZEDAŻ
Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
alexander13
VIP
Posty: 238
Rejestracja: 9 sty 2010, o 23:53
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: alexander13 »

Kiedyś handlarze mówili nieważne co mówią najważniejsze że mówią o nas. Dzisiaj w erze mediów ogólniedostepnych bardzo ważne jest to co i jak o nas mówią,. bo dzięki temu jedni spędzają czas na zamartwianiu się co będzie jutro zaś inni pożytkują ten czasna planowanie jutra. Dlatego od siebie gratuluję warsztatowi i jego właścicielom wesołego podejścia do sprawy reklamacji i solidnego jej rozwiązania nie widząc w rzyszłości ic na firnamencie warsztatów naprawczych obsługujących nas szczęśliwych posiadaczy gwiazdek bo dzięki medializacji wszyscy się spotykamy i potrafimy oszustów wystrzegać się jak diabeł święconej wody. Proponuję totalny bojkot i odradzanie takich fachowców.
W210 S420 kombi 1996 rok na 7 osób
VIN: WDB2102721A241084

W126 280SE 1981 rok
almax@onet.eu
Awatar użytkownika
bzyku
Posty: 324
Rejestracja: 17 lut 2010, o 09:31
Lokalizacja: Kolnik Planet Earth

Post autor: bzyku »

alexander13 pisze: Proponuję totalny bojkot i odradzanie takich fachowców.
Dobrze gada :!: :lol:
Sa samochody i jest Mercedes!!!
Juz niestety nie w210:(
Vaneo 1.7 cdi
Jezeli pomogłem wypij za moje zdrowie:)
mocny71
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2010, o 12:00
Lokalizacja: polska

Post autor: mocny71 »

Szanowni.

Podaję adres NIE JEDŹCIE TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dąbrowa Górnicz ul. Graniczna. tel 501 303 341.

Przyjechałem z EPC i wymienił przepływomierz na kanale powietrza. 280 pln. Na drugi dzień samochód pokazywał EPC i zwiększył spalanie. NA mój telefon o wyjaśnienie sprawy ten #$%^%$# oraz ten &^%$%^&*& i jeszcze ten *&^%$%^& zbluzgał mnie przez telefon i powiedział, że on nie jest od udzielania informacji. Co za BURAK!!!!!!!!!! Facet jest już zmęczony życiem i jest bardzo brutalny . Mam nadzieję że kiedyś nadzieję się na pięść kogoś zdesperowanego. Ostrzegam przed tym #$%^&*&^%$#. oraz całym warsztatem - jeśli można go tak nazwać. CZęść wymieniłem na oryginalną w Siemianowicach 300 pln i autko jeździ jak ta lala.

Ostrzegam przed Dąbrową.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości