problem z radiem

Rozmowy o nagłośnieniu, telefonach, nawigacji w Okularach.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Bartek!
Posty: 2
Rejestracja: 9 lut 2009, o 14:27
Lokalizacja: wrocław

problem z radiem

Post autor: Bartek! »

witam kolegów,

jako że niedawno stałem sie szczesliwym posiadaczem e klasy, pojawily sie pierwsze problemy i niewiadome,

po pierwsze
nie dziala mi radio, sadze ze chodzi o podanie kodu, gdyz auto zostalo sprowadzone z zagranicy i tam stalo troche na placu z rozladowanym akumulatorem, z tym ze na wyswietlaczu nie ma informacji typu enter pin code lub cos podobnego, tylko kilka kresek poziomych i nic wiecej, prosil bym o podanie kodu do radia jesli ktos takowym dysponuje(mam zwykle radio, nie zaden command ani maly command), gdyz w aso frączak we wrocu na psim polu mily pan powidzial mi ze ta usluguje kosztuje 200pln, i prosze rowniez o opisanie ewentualnej procedury wprowadzania kodu

po drugie
auto bylo sprowadzone lekko udezone i odpalila poduszka kierowcy, wymienilem ja lecz komputer caly czas pokazuje mi blad srs-u mimo tego ze odlaczylem akumulator, czyli reset kompa byl, mam pytanie czy jest jakas inna mozliwosc skasowania tego bledu oprocz aso ktore pewnie wezmie za to jak za zboze

P.S. mam coprawdza w211 ale z racji malego ruchu na forum 211 pisze tutaj u was, i bardzo prosze o pomoc

pozdrawiam panowie i panie
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

Bartek! pisze:na wyswietlaczu nie ma informacji typu enter pin code lub cos podobnego, tylko kilka kresek poziomych i nic wiecej
zgadza sie, radio domaga sie kodu. tutaj znajdziesz wszystko na ten temat:

viewtopic.php?p=22366

bedzie podtrzebny model i numer seryjny radia. tam podaj, chlopaki znajda kod.
Bartek! pisze:wymienilem ja lecz komputer caly czas pokazuje mi blad srs-u
sprobuj odlaczyc na pare minut akumulator. jezeli nie pomoze podjedz gdzies gdzie diagnozuja samochody i popros o odczytanie i skasowanie bledow. taka usluga kosztuje 50-100zl.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Bartek!
Posty: 2
Rejestracja: 9 lut 2009, o 14:27
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Bartek! »

numer jaki udalo mi sie spisac po wyjeciu zmieniarki to s/no al 121120321144 mam nadzieje ze chodzi o to, numer ten był wytłoczony na dolnej czesci obudowy radia, jednak zadnej karteczki z nazwa producenta nie bylo ;/ jednak na zmieniarce byl napis audio10 i na kartecze na zmieniarce byla jakas firma na f nie pamietam juz teraz dokladnie, przyblizyl bys mi rowniez sama procedure wprowadzania tego kodu, czy mam to zrobic przyciskami do telefonu czy czyms innym? nawet jak wprowadzam kilkakrotnie kod z dupy to nie pojawia ani zadne wait ani nic?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości