obniżyć spalanie 2.9 turbodiesel automat

Paliwa alternatywne - gaz, oleje, oraz instalacje zasilające i wszystko co z tym związane.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

olaf
Posty: 636
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:52
Lokalizacja: Szczecinek/Warszawa

Post autor: olaf »

To i ja się pochwalę, bo to już historia......zeszłe wakacje trasa Szczecin - Monachium - Lyon - Genewa i taka sama z powrotem, na pełniutkim baku ( ruskie paliwo, piszę to dlatego że moje doświadczenia mówią mi, że to lepsze paliwo ) potem oczywisćie po trasie dolewałem robiłem 1250 km, prędkość zazwyczaj 90 km/h ustawiona na tempomacie. Zadnych zrywow, szarpań ciagle płynna jazda na dwie osoby . Bylem w zadowolonym szoku. W trasie ogólnie palił około 6 ale nie więcej, nawet i po Polsce . Od pół roku jeżdżę tylko po mieście, małym mieście, gdzie na światłach stanę 2-3 razy jadąc do pracy i z pracy na kilka chwil, nie zdarzyło się abym nie ruszył ze skrzyzowania po jednej zmianie świateł , trasa do pracy i z pracy jakieś 13 km. Nie liczę póki co, ale jestem przerażony. Na pełnym baku robię nieco ponad 700 :zly:
W210 E290 TD, 97 r Classic
WDB2100171A406492
-----------------------------------------------------
Dyplomacja - to powiedzieć komuś s...... tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości