Dlawienie silnika

Silnik i osprzęt

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

Kolego, może to co napisałeś to coś ciekawego, interesującego, albo pożytecznego. Ale niestety nie można tego stwierdzić, ponieważ tego NIE DA SIĘ PRZECZYTAĆ!!!
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

zeszlifowanie wałka szlifierka to srednio dobry plan , tarcza porusza sie na wieloklinie i pewno sazniedziała , lepiej było użyć szczotki drucianej i smaru miedzianeg :) teraz istnieje ryzyko ze przy zasprzegleniu obroci sie na wałku i wtedy juz nic mu nie pomoze:)
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
criswrock
Posty: 33
Rejestracja: 29 cze 2008, o 21:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: criswrock »

a :-D
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 18:15 przez criswrock, łącznie zmieniany 2 razy.
S 210 E-200T KOMPRESSOR
Budyń W210
Posty: 92
Rejestracja: 24 lut 2008, o 17:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Budyń W210 »

criswrock pisze:[i to że jesteśmy po szkołach technicznych
Szkoda, że podstaw interpunkcji w tych szkołach nie uczyli. :mrgreen:

Pozdr.
Vito 115 CDI 2005r.
Dobry Budyń zaczął służbę u nowych panów.
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

oj nie czepiajcie sie go tak bardzo, niech kazdy pisze jak potrafi najlepiej ;-) to nie forum jezyka polskiego, ale samochodowe. bykow nie robi, da sie przezyc.

criswrock a nie wystarczylo pasek wieloklinowy wymienic i ladnie wyczyscic kolo wieloklinowe? szlifowanie fleksa to juz smiechowa rzezba i chocbys nie wiem jak bardzo sie staral nie zrobisz tego rowno. przeciez kolo wieloklinowe nie bedzie teraz wywazone ani rowne. nie zdziwilbym sie jakby pasek wieloklinowy sie przetarl teraz. takie rzeczy jak chcesz konkretnie zrobic to sie robi na tokarce, gdzie precyzje masz do dziesiatych czesci milimetra.

skoro mowiles, ze ktos tam juz grzebal to kompressory az tak niezawodne nie sa, sama konstukcja moze jest niezniszczalna, ale osprzet juz srednio. turbina w 1.9 td z volksvagena potrafi 700 tys. przejechac bez tykania czegokolwiek. sam nie wierzylem dopoki nie zobaczylem. a turbiny mercedesa to juz niech sami koledzy powiedza. nie slyszalem, zeby ktos sie skarzyl.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
criswrock
Posty: 33
Rejestracja: 29 cze 2008, o 21:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: criswrock »

:-| :-x
Załączniki
sprzęgło kompressora doładowującego powietrze 097.jpg
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 18:20 przez criswrock, łącznie zmieniany 3 razy.
S 210 E-200T KOMPRESSOR
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

no jak na tokarce nie mozna zamontowac?? a Ty myslisz jak te wszystkie kola sie robi? toczy.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
criswrock
Posty: 33
Rejestracja: 29 cze 2008, o 21:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: criswrock »

a :roll:
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 18:18 przez criswrock, łącznie zmieniany 1 raz.
S 210 E-200T KOMPRESSOR
Budyń W210
Posty: 92
Rejestracja: 24 lut 2008, o 17:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Budyń W210 »

Nie chcę być upierdliwy, ale postaw się w sytuacji osoby czytającej Twój elaborat. Czasami mała kropka lub przecinek potrafi nadać zdaniu całkowicie inny sens od tego jaki Ty miałeś na myśli.
criswrock pisze:Piszę szybko i jeśli kogoś boli ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,że przecinka nie ma to"sorki" ale to forum samochodowe

pomysł zajefajny bo kupe kasy w kieszeni zaznaczam chciałem kupić

używek na rynku nie ma a nowe za 1600 to tylko głupi może prezentowac jest taki fajny program na kablówce

element to firma która jest największa firmą serwisująca turbiny parowe,

glowa boli ale to jes moja opinia subiektywna a na wałku się nie obruci

mogło by pęknąć w szczękachi padło na uniwersalną szlifierkę ja napisałem FAKTY

a niektórzy jak walną zdanie to jak szyfr i trzeba by mieć enigme na tokarce
Pozdr.
Vito 115 CDI 2005r.
Dobry Budyń zaczął służbę u nowych panów.
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

Kolego criswrock, swoim postem zmuszasz mnie do jednej z dwóch rzeczy. Albo oleję Twoją wypowiedź, jako całkowicie niezrozumiałą, albo poświęcę co najmniej pół godziny na jej odszyfrowanie. Muszę przyznać, że wybrałem to pierwsze. Fakt, że jest to forum samochodowe nie usprawiedliwia takiego jednego wielkiego bełkotu. Sorry za szczerość, ale nie spotkałem się jeszcze z takim "czymś" na żadnym forum... :shock: :shock: :shock:
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Przeczytalem cala wypowiedz, sporo ciekawych informacji i nie czytalo sie az tak zle, ale NIE pochwalamy takiego zachowania na forum ;)
E 220 CDI '01 Elegance
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

Jako że kolega odniósł się do mnie nawet osobiście, to pozwole sobie na mały komentarz. Moim zdaniem fajnie byłoby gdyby robił jakieś odstępy i odseparował troche zdania.
Co do osób "czepiających się" to nic złego zwrócić kulturalnie uwagę, byle bez złośliwości. Jedno co jest w tej sprawie najważniejsze to to, że posty kolegi mają sens i wnoszą sporo do tematyki forum.
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
criswrock
Posty: 33
Rejestracja: 29 cze 2008, o 21:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: criswrock »

Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 18:17 przez criswrock, łącznie zmieniany 2 razy.
S 210 E-200T KOMPRESSOR
Grand1971
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2008, o 17:23
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: Grand1971 »

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum nie licząc przywitalni. Monkey8 raczej już się nie martwi szarpaniem, bo przez przypadek jestem nowym właścicielem i teraz dopiero dotarło do mnie co się szykuje do roboty w mojej karawanie. Jeszcze nie byłem na trasie nim ale w święta zrobię trasę to opisze objawy. Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
darek0473
VIP
Posty: 540
Rejestracja: 22 maja 2008, o 21:11
Lokalizacja: Opole

Post autor: darek0473 »

Grand1971 pisze:Witam jest to mój pierwszy post na tym forum nie licząc przywitalni. Monkey8 raczej już się nie martwi szarpaniem, bo przez przypadek jestem nowym właścicielem i teraz dopiero dotarło do mnie co się szykuje do roboty w mojej karawanie. Jeszcze nie byłem na trasie nim ale w święta zrobię trasę to opisze objawy. Pozdrawiam wszystkich
I jak po trasie, jakie wrazenia auto zrobione?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2009, o 19:08 przez darek0473, łącznie zmieniany 1 raz.
E200 2000r
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości