Subik w sedanie

Rozmowy o nagłośnieniu, telefonach, nawigacji w Okularach.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
Arturo
VIP
Posty: 156
Rejestracja: 7 lis 2008, o 21:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Arturo »

Damian-ek,
że dzwięk będzie nierównomiernie się po aucie rozchodził.
To czy dasz z lewj czy prawej nie będzie miało znaczenia,a bas na pewno będzie się ładnie rozchodził(inna bajka jest ze srednimi i wysokimi ,ale to off topic)
pozdr
210, 97, 300T TD Avantgarde
wdb2102251a531813
Awatar użytkownika
jaro324
Posty: 582
Rejestracja: 4 lis 2008, o 18:17
Lokalizacja: Chełm

Post autor: jaro324 »

Damian-ek pisze:Co do upodobań muzycznych to są jak mercedes dłuuuuuugie :P Od starszych kawałków Rapu po utworki Rockowe typu Within Temptation, Sara Brightman. Nie zależy mi na tym aby sub rzucał mięsem. Wolę subtelny ale punktualny basik. A co do aku to już teraz mam problemy :) Zima się zbliżyła i mi ładowanie na aku pokazuje coś koło 13,95 na włączonych światłach i innych odbiornikach produ. I tak się zastanawiam czy mnie zaraz szczotki nie czekają? No ale przygoda z zabudową jak się śniegi skończą :) bo narazie zimno...
Nie czeka, dobre ładowanie jeżeli jak mówisz powłączasz wszystkie odbiorniki prądu. Stara dobra szkoła w Pile mnie uczyła 13.8-14.2V więc głowa spokojna ;-)

[ Dodano: 2010-12-22, 18:00 ]
Kurde jak pierwszy raz posłuchałem fabrycznego nagłośnienia w swoim MB to mnie zatkało a Wy jeszcze coś poprawiacie?
jaro324
Hydrowóz C5
Bóg tworzył kobietę a Niemcy mercedesa!
Peugeot 306 1.8 automat 101KM
YAMAHA TDM 850
Damian-ek
Posty: 23
Rejestracja: 7 lip 2010, o 12:40
Lokalizacja: Konin

Post autor: Damian-ek »

Fabryczne rzeczywiście jest dobre, ale zawsze można coś poprawić (nawet w mercedesie) Co do nagłośnienia to zostawił bym tylko radyjko Beckera ale najlepiej jakiś Traffic pro albo audio 30 jakbym miał. Bo mają fabryczne wyjścia line out.
Awatar użytkownika
Arturo
VIP
Posty: 156
Rejestracja: 7 lis 2008, o 21:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Arturo »

jaro324,
Wy jeszcze coś poprawiacie?
Powiem Ci ,że w aucie zawsze miałem dobrą muzę (albo starałem się mieć) i trudno "zejść niżej" .Fakktem jest,że oryginalne nie jest najgorsze,ale ....;) zawsze można lepiej(i to nie dużym kosztem)
pozdr
210, 97, 300T TD Avantgarde
wdb2102251a531813
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości