Prosze o ocene , czy warto go kupic ??

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

adrianool84

Prosze o ocene , czy warto go kupic ??

Post autor: adrianool84 »

Witam , zastanawiam sie nad kupnem swojego pierwszego Mercedesa i poprosil bym o ocene tego modelu , czy warto go zakupic , poprosil bym o fachowe rady . Pozdrawiam.

http://moto.allegro.pl/item683745649_go ... iadze.html
Awatar użytkownika
neonblue
Posty: 915
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neonblue »

Podejrzewam ze przod byl robiony.
Przebieg tez daje do zastanowienia tak samo jak antenka na dachu.
Cena 18k dość przystępna.
Alfa 159 Sportwagon 2.4jtdm 2008
Jeep Grand Cherokee 2.7crd 2002
Awatar użytkownika
EBO
Posty: 524
Rejestracja: 24 lut 2008, o 01:09
Lokalizacja: PL

Post autor: EBO »

Poproś sprzedawce o centralne zdjęcia przodu i tyłu. Cwanie porobione są pod kątem żeby nie było nic widać.
w210*2000r*Avantgarde*2.7CDI - SPRZEDANY :(
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

neonblue pisze:Podejrzewam ze przod byl robiony.
Przebieg tez daje do zastanowienia tak samo jak antenka na dachu.
Cena 18k dość przystępna.
mówisz o tej antenie od GPS ?
Awatar użytkownika
jjankiello
Doradca
Posty: 2114
Rejestracja: 2 gru 2008, o 10:16
Lokalizacja: Szczecin, PL

Post autor: jjankiello »

tonidriver pisze:mówisz o tej antenie od GPS ?
Od GPSu albo od telefonu komórkowego :idea:
W201 2.0D,'90, 716.4, perlmuttgrau
S202 2.5TD,'98, 722.6, schwartz - EX
S203 2.7CDI,'02, 722.6, cubanite silver - NA SPRZEDAŻ
Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

adrianool84 - spójrz na zdj. nr 6 ( te z silnikiem) !! (OSTRO WALONY PRZÓD AUTA)
- w lewym błatniku brakuje śruby
- a szczelina ogromna lewa str.silnik !! -tam nie powinno być żadnej przerwy,
- pozatym spojrz na silnik, on jest skrzywiony pod katem, podłuznice pod silnikiem krzywe
- Rurki od instalacji gazowej przechodza przez przewody hamulcowe (kto mu ten gaz zakładał- myszka miki z marsa ?)
- maska trzyma sie tylko na 1 siłowniku- lewym
-brak czesci wygłuszenia maski

ZŁOM powypadkowy, źle spasowany,kto normalny na umysle utwardza sobie zawieszenie w mercu i wkłada badziewiaste reflektory bez homologacji
- tył malowany- klapa brak znaczka mercedesa na niej,
-W 2008 roku była założona sekwencyjna instalacja gazowa BRC ( a sprzedaje po roku :!: :!: )- nawet nie zdążyła mu się zwrócić ta cała instalacja LPG :!: :!: (zajeżdził to auto)-założe sie że bierze olej w hektolitrach, pewnie nim mocno pałował bo mocny silnik na LPG aż zajeździł po polu i sprzedaje !
-przebieg między bajki wnętrze zmęczone bardzo- nieoryginalna gałka zmiany biegów
-skóra na kierownicy zdarta, a u góry wytarta do plastiku

W ogłoszeniu napisał "Godne uwagi" za 18200, :mrgreen: założe sie że licznik sam skręcił
NIE KUPUJ TEGO AUTA


Tonidriver - skąd wiesz że to jest antena od GPS ?, ja jak widze antenke na dachu,pierwsze co to sprawdzam VIN auta !
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, o 19:08 przez merlin, łącznie zmieniany 1 raz.
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
adrianool84

Post autor: adrianool84 »

Znalazlem dodatkowe zdjecia tego auta , bo jest tez wystawione przez komisy .
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9159631
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9143127
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

Dokładnie wszystkie 3 ogłoszenia to jest jedno i to samo auto. Z tymże jedynie w pierwszym ogłoszeniu jest zdjęcie silnika.......

Jesli moge coś doradzić , na sprzedaż jest auto naszego kolegi z forum !!!! Zobacz w dziale sprzedam, ładne zadbane 2,3 lpg elegance 1997 z gdyni, uważam że naprawde godne polecenia jesli szukasz auta z gazem,jesli kupowac to od niego - <klik>
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

merlin pisze:Tonidriver - skąd wiesz że to jest antena od GPS ?, ja jak widze antenke na dachu,pierwsze co to sprawdzam VIN auta !
Taksówkowa ma 20cm długości.
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

tonidriver pisze:
merlin pisze:Tonidriver - skąd wiesz że to jest antena od GPS ?, ja jak widze antenke na dachu,pierwsze co to sprawdzam VIN auta !
Taksówkowa ma 20cm długości.
To fakt, a od telefonu są krótsze, z tymze ja nigdzie zestawu tel w środku nie widzę. Nigdy nie kojarzyłem za dobrze tych antenek która od czego, są chyba 3 rodzaje: po taxi - dłuższa, po telefonie, i po gps, nigdy nie mogłem sie w nich połapać....
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

merlin pisze:
tonidriver pisze:
merlin pisze:Tonidriver - skąd wiesz że to jest antena od GPS ?, ja jak widze antenke na dachu,pierwsze co to sprawdzam VIN auta !
Taksówkowa ma 20cm długości.
To fakt, a od telefonu są krótsze, z tymze ja nigdzie zestawu tel w środku nie widzę. Nigdy nie kojarzyłem za dobrze tych antenek która od czego, są chyba 3 rodzaje: po taxi - dłuższa, po telefonie, i po gps, nigdy nie mogłem sie w nich połapać....
auto tak styrane ze niema sie co dziwić iż brakuje albo zestawu tel. albo radia z gps.
adrianool84

Post autor: adrianool84 »

Dzieki za pomoc , ja sie nie znam tak dobrze na autach wiec myslalem ze nie jest zly , jeszcze jak dzwonilem do faceta to mowil ze na dowolna stacje diagnostyczna mozna jechac sprawdzic bo jest wszystko OK. No to teraz musze szukac dalej
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Ale przeciez to po nim widac... kierownica zdarta, skorzany fotel z dziura :roll:
E 220 CDI '01 Elegance
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

ten pierwszy cena dobra na ten rocznik, ale nic poza tym. zobacz co sie dzieje z prawa lampa, urwana z zaczepow jest i cofnieta.

drugi calkiem calkiem, na pewno cos trzeba bedzie przy nim porobic, ale osobiscie balbym sie kompressora z gazem kupic.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości