Licznik - kontrolki E290 TD 1997 r. Diesel Sedan

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Markus210
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2008, o 10:53
Lokalizacja: Wrocław

Licznik - kontrolki E290 TD 1997 r. Diesel Sedan

Post autor: Markus210 »

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem ze swoją gwiazdą a polega on na tym, że po przekręceniu kluczyka nie świecą się kontrolki na liczniku ( po lewej stronie na dole ) natomiast wszystkie układy ABS ASD , Hamulce i ładownie działają poprawnie. Prawa strona działa bez zarzutu ( grzanie świec itp ) Proszę o poradę co może być przyczyną nie świecenia się tych kontrolek . Problem mam również z trzecim światłem STOP na tylnej szybie. Nie dochodzi prąd do lampy... Za pomoc z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 8221
Rejestracja: 1 lis 2008, o 19:53
Lokalizacja: Warszawa Pochwały zagubione 500+

Re: Licznik - kontrolki E290 TD 1997 r. Diesel Sedan

Post autor: noc »

Markus210 pisze:Witam wszystkich serdecznie. Mam problem ze swoją gwiazdą a polega on na tym, że po przekręceniu kluczyka nie świecą się kontrolki na liczniku ( po lewej stronie na dole ) natomiast wszystkie układy ABS ASD , Hamulce i ładownie działają poprawnie. Prawa strona działa bez zarzutu ( grzanie świec itp ) Proszę o poradę co może być przyczyną nie świecenia się tych kontrolek . Problem mam również z trzecim światłem STOP na tylnej szybie. Nie dochodzi prąd do lampy... Za pomoc z góry dziękuję.
Brak nr.VIN uniemożliwia pomoc.
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku naprawiam MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Znajdziecie mnie tam gdzie MB.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości