Problem z otwarciem i odpaleniem

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Miras2020
Posty: 15
Rejestracja: 2 paź 2016, o 00:47

Problem z otwarciem i odpaleniem

Post autor: Miras2020 »

Witam dzisiaj zaparkowałem samochód pod sklepem zamknąłem normalnie z pilota i tu powstał problem. Po powrocie ze sklepu samochód nie reaguje na klucz ani na matkę, jak otworzyłem zamek kluczykiem mechanicznie włącza się alarm, wsadziłem kluczyk do stacyjki zaświeciły się kontrolki (lampki w lusterku na przemian świeciły) auto kręci ale nie odpali, odpiąłem kleme z akumulatora odczekałem 20 min podpiąłem i nic dalej nie reaguje na żaden z kluczy... co robić ? Baterie nie dawno wymieniane w kluczykach.

Moje auto to w210 2.8 B+G 1996 r. nie wiem ale wątpie czy ma immo bo przecież z kluczyka matki jest sam grot na którym odpalał. chyba że jest sprzężone z centralnym i alarmem. Dajcie jakąś wskazówkę bo auto jest mi bardzo potrzebne a nie mam za bardzo funduszy na lawety :(

Obrazek
hipollo
Posty: 84
Rejestracja: 25 sie 2009, o 09:49
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Problem z otwarciem i odpaleniem

Post autor: hipollo »

wymień baterie w karcie to po 1
Elektronika Samochodowa - Diagnostyka Komputerowa
KODOWANIE - NAPRAWA KLUCZY I RYGLI MERCEDES
698 71 50 50
http://hipollomlawa.ubf.pl/news.php
Miras2020
Posty: 15
Rejestracja: 2 paź 2016, o 00:47

Re: Problem z otwarciem i odpaleniem

Post autor: Miras2020 »

pisałem że baterie wymienione, problem rozwiązał się na drugi dzień. Zostawiłem aku rozłączony na noc, rano podłączyłem dalej nie reagował na piloty otworzyłem kluczykiem wsadziłem kluczyk do stacyjk przekręciłem na zapłon i nagle wszystko się pootwierało, lampka w lusterku mrugała na zielono :-/ także głupi jestem... nadal nie wiem o co chodzi ale problemu od tamtej pory nie ma.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości