BAS podczas pracy silnika

Silnik i osprzęt

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

ErBor
Posty: 17
Rejestracja: 3 lip 2016, o 12:56

Re: BAS podczas pracy silnika

Post autor: ErBor »

Witam po długim czasie okazało się ze to klapka w przepustnicy się zacina. Wymieniłem przepustnice po tej wymianie nie ma juz problemu z BASEM ale okazało się że jest inny najprawdopodobniej padla uszczelka pod głowicą lub sama głowica wiec mam pytanie gdzie można na forum znaleźć dobry silnik w dobrej cenie bo z allegro w ciemno to boje się kupić.
W210 e200 kompresor 186KM avantgarde 98r
Awatar użytkownika
Muniek
Posty: 2843
Rejestracja: 15 paź 2012, o 09:36
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Re: BAS podczas pracy silnika

Post autor: Muniek »

W dziale Giełda? Ogłoś się i poczekaj; możę jakiś forumowicz się zgłosi; nie podawaj numeru telefonu. Możesz też kupić na Allegro, ale żeby był jeszcze na aucie to sprawdzisz jak chodzi.
Mercedes-Benz E-klasa W210 E320 3.2 V6 224KM 4Matic Elegance 2001
VIN: WDB2100821X053822
Ex: W210 E270 CDI 170KM 2001
blendor
Posty: 136
Rejestracja: 4 lut 2017, o 12:13

Re: BAS podczas pracy silnika

Post autor: blendor »

ErBor pisze:Witam po długim czasie okazało się ze to klapka w przepustnicy się zacina. Wymieniłem przepustnice po tej wymianie nie ma juz problemu z BASEM ale okazało się że jest inny najprawdopodobniej padla uszczelka pod głowicą lub sama głowica wiec mam pytanie gdzie można na forum znaleźć dobry silnik w dobrej cenie bo z allegro w ciemno to boje się kupić.

zawze mozesz olac silnik i zacząc jezdzic na flinstona zdrowiej dla kondycji
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości