Pilna prośba o pomoc - kierunki, wycieraczka, SRS

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Ragnar Lodbrok
Posty: 22
Rejestracja: 9 paź 2015, o 22:01
Lokalizacja: DGL

Pilna prośba o pomoc - kierunki, wycieraczka, SRS

Post autor: Ragnar Lodbrok »

Uszanowanie Panowie.
Wiele razy forum mi pomogło, odpowiedzi znajdowałem w końcu w którymś temacie, ale teraz jestem przyparty do muru.
W sobotę ślub, w poniedziałek mieliśmy wyjechać poczciwym autkiem w podróż poślubną, w związku z czym auto przeszło przegląd i stosowne naprawy, jest tylko małe ale...
Naprawiane było zawieszenie i wymieniony amortyzator napinacza paska, poczyszczone doloty i inne mniej ważne pierdółki. Po tychże naprawach, kiedy już wyjeżdżałem od mechanika, zauważyłem, że nie działają kierunkowskazy. Potem, po dokładnym sprawdzeniu, nie działa również wycieraczka i spryskiwacz, długie można chyba tylko załączyć na stałe albo mrugnąć, już nie pamiętam. Przy przekręcaniu kluczyka nie podświetla mi się też kontrolka od SRS.

Z tego co powiedział mi mechanik, po pracach przy silniku i dolotach umył silnik, do wymiany wahacza zdejmował też kompa. Zabrał auto do elektryka (chyba na Przemkowską w Legnicy, velostat bodajże), ten stwierdził, że to wina przełącznika zespolonego. Wymienił go, problem pozostał.
Sprawdziliśmy bezpieczniki pod maską, w desce, pod kanapą, bezpieczniki całe. Przejrzeli mi przekaźniki i moduły, dalej nic. W którymś momencie, kiedy wracał od elektryka, kierunek zadziałał jednorazowo i dalej zonk.

Pilnie potrzebuję Waszej pomocy - czy kojarzycie, co może być przyczyną, albo kojarzycie konkretnego elektryka ze sprzętem do gwiazdy w Legnicy, Lubinie, Głogowie, Polkowicach, generalnie tych okolicach? Do Wrocławia nie chciałbym jechać ze względu na brak kierunkowskazów. Z góry dzięki za wszelką pomoc.
E290 TD
VIN: WDB2102171A512197
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pilna prośba o pomoc - kierunki, wycieraczka, SRS

Post autor: kmtaxi »

Jest problem modułu zasilania w skrzynce z komputerami.
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości