nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie jest..

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
Kaap2
Posty: 38
Rejestracja: 6 maja 2016, o 17:40

nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie jest..

Post autor: Kaap2 »

witam. nie znalazłem nic podobnego wiec zakładam nowy. Mam problem bo nie zamyka mi się z pilota(rybka) przy otwarciu mrugnie raz kierunkami, przy zamknieciu trzy razy ale ani nie otwiera ani nie zamyka... przy wciskaniu nie słychać centralki pod kanapą, po wscisnieciu przysicku lampki w srodku sie zapalaja i po zamknieciu wszystkich drzwi prawidłowo gasną, nie ma problemu tez z tylną wycieraczka czy centralka chyba działa, do tego krańcówki sprawdzone, i plastiki przy krańcówkach tez ustawione zeby domykały drzwi do konca. Nie mam juz pomyslów, dodam ze problem z centralka juz mialem i byla wymieniana na odpowiednik podany po VINie. Po wymianie centralki pilot działał. Pomocy panowie bo nie mam juz pomysłów... z góry dzieki ;)
W210 300TD, 98r. classic
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie je

Post autor: kmtaxi »

A pompka centralnego zamka działa?
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
Awatar użytkownika
Kaap2
Posty: 38
Rejestracja: 6 maja 2016, o 17:40

Re: nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie je

Post autor: Kaap2 »

kmtaxi pisze:A pompka centralnego zamka działa?
nie slychac jej wogole podczas zamykania i otwierania z pilota tak samo jak nacisne przycisk na desce.

moze byc ze znowu sie spalila? ale nie wariuje mi wycieraczka tył, tempomat mam, oświetlenie gaśnie, szyby działają :O
W210 300TD, 98r. classic
Awatar użytkownika
Kaap2
Posty: 38
Rejestracja: 6 maja 2016, o 17:40

Re: nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie je

Post autor: Kaap2 »

jak odłacze na troche dluzej aku tez nie działa. ale w momencie gdy naciskam przycisk zamykania przy pompce centralnego slychac: cyk. i nic sie nie dzieje :O
W210 300TD, 98r. classic
hipollo
Posty: 84
Rejestracja: 25 sie 2009, o 09:49
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie je

Post autor: hipollo »

możliwe ze masz przetarty przewód od podciśnienia ale sprawdz dokładnie czy działa pompka jest pod tylnym siedzeniem
Elektronika Samochodowa - Diagnostyka Komputerowa
KODOWANIE - NAPRAWA KLUCZY I RYGLI MERCEDES
698 71 50 50
http://hipollomlawa.ubf.pl/news.php
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie je

Post autor: kmtaxi »

Możliwe, że padł sam silnik pompki (szczotki), a elektronika pompki jest ok. Wymontuj i sprawdź silniczek na krótko po odłączeniu jednego pinu.
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
Awatar użytkownika
Kaap2
Posty: 38
Rejestracja: 6 maja 2016, o 17:40

Re: nie działa centralny z klucza i na desce, oswietlenie je

Post autor: Kaap2 »

kmtaxi pisze:Możliwe, że padł sam silnik pompki (szczotki), a elektronika pompki jest ok. Wymontuj i sprawdź silniczek na krótko po odłączeniu jednego pinu.



udało sie :) dzieki panowie, faaktycznie spalil sie sam silnik(przelutowalem z pompki z: aledrogo za 30 zl). byly tematy o wymianie silnika w pompce wiec przepraszam was powielenie. Szczesliwego wszystkim :D moja gwiazda juz mi zrobila miłą niespodzianke :D dzieki raz jeszcze ;)
W210 300TD, 98r. classic
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości