Dziwne urządzenie antywłamaniowe?

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
gepardcheester
Posty: 163
Rejestracja: 23 lut 2014, o 17:22
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: gepardcheester »

kid pisze:Cały ten temat to zawracanie gitary, jak by od razu nie można było napisać wszystkiego.
Zrobiło mi się przykro :zalamany: dopiero dziś doszukałem się tego urządzenia, ktoś wie coś więcej jak ono działa? Czy może powodować blokadę skrzyni biegów?
Wszystko dobrze odpięte jest ale... mam niektóre oryginalne przewody i trzeba je jakoś połączyć ze sobą...
Trzeba być głupim by móc stać się mądrzejszym.
VIN WDB2100061B071948
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

Dobra, już dobra... nikt tu nikomu przykrości nie robi. Skoro wszystko już poodpinałeś? To przejedź się i zobacz czy jest ok. Przewodów nie łącz na chybił trafił, jak już to po kolorze tylko.
:hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
gepardcheester
Posty: 163
Rejestracja: 23 lut 2014, o 17:22
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: gepardcheester »

kid pisze:To przejedź się i zobacz czy jest ok. Przewodów nie łącz na chybił trafił, jak już to po kolorze tylko.
Muszę podładować akumulator bo komputer pokazywał, że ma 10.8V, nie wiem czy mi się uda odpalić i przejechać, ponieważ tam spora ingerencja była, kable szły do rozrusznika, do sterownika gazu (ta wtyczka co jest przy lince) i jeszcze jedna wchodzi gdzieś w okolice tunelu z biegami, muszę jeszcze wszystko powypinać ostatecznie jutro, ale sporo kabli mam oryginalnych, które były podpięte do tego sterownika, muszę obadać jak je i z czym połączyć. Niektóre, oczywiście kolorami, ale kilka jest czarnych i weź ;)
Wiem, że nikt tutaj przykrości nie robi ;) wiem, że każdy stara się pomóc :D

Wywaliłem to urządzenie kompletnie, ale... dalej mi nie kręci, na zapłonie lewarek od biegów dalej zablokowany. Akumulator za słaby?
Trzeba być głupim by móc stać się mądrzejszym.
VIN WDB2100061B071948
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości