POLECANE WARSZTATY - ZACHODNIOPOMORSKIE

Opinie na temat warsztatów i mechaników.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

ralfi89
Posty: 1882
Rejestracja: 5 cze 2010, o 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: ralfi89 »

adbur pisze:Jak tylko nabić to szukaj na gruponie, zawsze to taniej nawet o połowę
tylko czasem te promocyjne grupony się nie opłacają. muszę zadzwonić i się popytać ile chcą "do pełna" i dostać konkretną odpowiedz. takie "za każde następne 100g czynnika 15zł" to człowiek nigdy nie wie. ile wyjdzie na paragonie.
adbur
Posty: 76
Rejestracja: 4 maja 2013, o 14:07
Lokalizacja: szczecin

Post autor: adbur »

[quote="adbur"][/quote]
W tym konkretnym przypadku masz za 90 zł do pełna.
ralfi89
Posty: 1882
Rejestracja: 5 cze 2010, o 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: ralfi89 »

adbur pisze:W tym konkretnym przypadku masz za 90 zł do pełna.
a gdzie to jest napisane?;) u mnie coś xle wyświetla tą stronę ;)
adbur
Posty: 76
Rejestracja: 4 maja 2013, o 14:07
Lokalizacja: szczecin

Post autor: adbur »

ralfi89 pisze:
adbur pisze:W tym konkretnym przypadku masz za 90 zł do pełna.
a gdzie to jest napisane?;) u mnie coś xle wyświetla tą stronę ;)
Kliknij szczegóły oferty :)
ralfi89
Posty: 1882
Rejestracja: 5 cze 2010, o 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: ralfi89 »

adbur, dzieki. wszedłem przez google na grupona i rzeczywiście. najpierw zadzwonie i zapytam bez grupona. Pamiętam, że na gruponie długie kolejki były z klimą ;)
bartoszg50
Posty: 40
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 22:13
Lokalizacja: Chojna

Post autor: bartoszg50 »

Chciałbym podzielić się pierwszymi wrażeniami ze spotkania z panem Robertem z Pilchowa. Zajechałem do niego, wcześniej umówiwszy się rzecz jasna, z taką kwestią, że mój Mietek stracił trochę moc i na dłuższych trasach wbija się na tryb awaryjny. Pan Robert przejechał się razem ze mną autem, żeby obadać najpierw wrażenia zza kółka. Cały czas prowadziliśmy zachowaną w przyjaznym tonie rozmowę o mercedesach. Stwierdził faktyczny brak mocy i pojechaliśmy z powrotem do niego na warsztat. Następnie pan Robert podłączył auto do komputera w poszukiwaniu przyczyn wbijania się na tryb awaryjny. Jeden z błędów wskazywał na problem z doładowaniem. Fachowiec cały czas pozwalał mi patrzeć sobie na ręce. W końcu okazało się, że zawór przy turbinie nawala i nie wpuszcza tyle powietrza ile należy. Diagnoza postawiona błyskawicznie, obsługa jak nie w Polsce: wjeżdżasz na warsztat i czujesz się szanowany, co jest rzadkością na warsztatach. Na efekt naprawy czekam, ale jeśli miałbym ocenić podejście do klienta i fachowość podejścia do tematu, to jedno słowo - celująco! Na koniec odwieziono mnie również z warsztatu na tramwaj, bo do Pilchowa mam około 60 km i musiałem z powrotem dojechać na dworzec w Szczecinie :)
Adler
Posty: 181
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 08:25
Lokalizacja: Swiecie

Post autor: Adler »

Sorki.Ale musiałeś autko zostawić w warsztacie żeby ten zawór wymienili?
W210 E300TD 99r WDB 2100251A890702
W124 250D 89r
bartoszg50
Posty: 40
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 22:13
Lokalizacja: Chojna

Post autor: bartoszg50 »

Prócz zaworu potrzebuję jeszcze wymienić lusterka na poliftowe, jedno straciłem zupełnie w zdarzeniu drogowym, elektryczne ustawianie drugiego nie działało, ale odpowiadając na Twoje pytanie: tak. Zostawiłem specjalnie po to auto na warsztacie :). Nie znam się na mechanice, stać mnie na to i nie mam czasu zrobić tego sam. Pozdrawiam.
Adler
Posty: 181
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 08:25
Lokalizacja: Swiecie

Post autor: Adler »

Ok .Chodziło mi o to że z tym zaworem to 5min roboty. :) te lusterka wyjaśniają sprawe ;)
W210 E300TD 99r WDB 2100251A890702
W124 250D 89r
bartoszg50
Posty: 40
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 22:13
Lokalizacja: Chojna

Post autor: bartoszg50 »

Chciałbym polecić zakład Mac-auto w Niekłończycy 44a (niedaleko Polic). Pan trudni się wyciąganiem wgniotek bez konieczności szpachlowania i malowania. Tanio i skutecznie.
rejmondo
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 10:44
Lokalizacja: Koszalin

serwis

Post autor: rejmondo »

W Szczecinie typowo to nie znam, ale ze Szczecinka mogę polecić. Trafiłem tu co prawda przypadkiem, no ale jakby ktoś był w okolicy i szukał w Szczecinku czy blisko specjalisty to polecam serwis Nemo przy Armii Krajowej w Szczecinku. Radzą sobie z naprawdę każdym problemem. Mi akurat wymieniano sprzęgło i diagnozowano problem z hamulcami.
Wojtekhu
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 21:52
Lokalizacja: Gdańsk- Zaspa

Post autor: Wojtekhu »

U mnie też sprzęgło szwankowało i poradzili sobie bez większych kłopotów. Pan Piotr jest wybitnym specem z zakresu mechaniki.
dzieciax
Posty: 25
Rejestracja: 17 gru 2013, o 19:18
Lokalizacja: ZS

Post autor: dzieciax »

Tylko M&M na żeliwnej!
montes89
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2016, o 17:44

Re: POLECANE WARSZTATY - ZACHODNIOPOMORSKIE

Post autor: montes89 »

polecam serwis Nemo, bo to przede wszystkim nie naciagacze i nie oszuści, a to się rzadko zdarza ostatnio:(
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Re: POLECANE WARSZTATY - ZACHODNIOPOMORSKIE

Post autor: kid »

montes89 pisze:polecam serwis Nemo, bo to przede wszystkim nie naciagacze i nie oszuści, a to się rzadko zdarza ostatnio:(
A to Twoi koledzy? czy Twój warsztat? :P
:hyhy:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości