Szukam w210 320 cdi z Lubelskego ... prosiłbym o ocenę :)

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

siatek
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2010, o 20:32
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: siatek »

W tym pierwszym zaprawki to nic strasznego, ruda weszła jak prawie do każdego, normalne.
Gorzej że kilometrów ma nalatane dużo więcej. Podłokietnik z falami jak na Bałtyku i lampy mroczne a'la Dart Wader.
Moja Dama - srebrna Elegantka z plecakiem
E 220CDI 2000r.
VIN - WDB2102061B292025
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yellowstone2012 »

siatek pisze:Gorzej że kilometrów ma nalatane dużo więcej. Podłokietnik z falami jak na Bałtyku
A jaki wg. Twojego mniemania jest dobry przebieg dla 14 letniego Mercedesa klasy E, z najwiekszym dostępnym w chwili produkcji owego modelu silnikiem diesla kosztującego w chwili zakupu ok 280tys. zł a kosztującego teraz 1/20 jego pierwotnej wartości ?

P.S. Od 16 lat mieszkam w Łodzi 200 metrów obok salonu Mercedesa - tam wszystkie mają podłokietniki gładkie jak nogi dwudziestolatki.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 777
Rejestracja: 29 sty 2009, o 18:51
Lokalizacja: Konin

Post autor: Mariusz »

Oferta pierwsza przód robiony źle spasowane lampy ze zderzakiem najbardziej widać prawa strona- chyba że źle widze lub sie myle inni poprawią (nie mówie że to go dyskwalifikuje tylko że zauważyłem ;-))) JA miałem też robiony przód a 4 lata jeździłem i za nim tęsknie :-)
Był W210 E220 CDI 98/99r 125KM z niemieckim chipem około 150KM będzie W203
mesiek999
Posty: 10
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 19:03
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mesiek999 »

ojj z tym przodem to bym nie powiedzial... bo patrzylem i pod maska wszystko elegancko, równiutko, tylko to sie moze wydawac bo tam jest pod prawym lefrektorem lakier prysniety jakos... pod spodem tez nie widac zeby cokolwiek bylo robione, wlasnie co jak co ale jak dla mnie to on bity raczej nie byl, no i prowadzi sie bajka
mariose
Posty: 75
Rejestracja: 5 paź 2013, o 11:37
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: mariose »

szukasz tylko diesla, a może by tak 3.2 v6 pb + gaz, nalatane podobnie a wyposażenie troszeczkę lepsze( choć to nie reguła).
WDB2102651A973769
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 777
Rejestracja: 29 sty 2009, o 18:51
Lokalizacja: Konin

Post autor: Mariusz »

mesiek999 pisze:ojj z tym przodem to bym nie powiedzial... bo patrzylem i pod maska wszystko elegancko, równiutko, tylko to sie moze wydawac bo tam jest pod prawym lefrektorem lakier prysniety jakos... pod spodem tez nie widac zeby cokolwiek bylo robione, wlasnie co jak co ale jak dla mnie to on bity raczej nie byl, no i prowadzi sie bajka
A to może przez ten lakier mi sie wydawało.
Był W210 E220 CDI 98/99r 125KM z niemieckim chipem około 150KM będzie W203
mesiek999
Posty: 10
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 19:03
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mesiek999 »

właśnie bardziej diesla bo często spore trasy robie, z drugiej strony benzyna tez by sie sprawdziła ale np w tym 320 cdi moment jest nie do opisania i to czuc...a chodzi mi o to bo czasem i przyczepke musze pociagnac ... a wtym silniku nawet nie czuje ze cos mam z tylu ;p
kondi124
Posty: 52
Rejestracja: 21 gru 2014, o 21:20
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: kondi124 »

Czy tylko mi jedzie kryptoreklamą, czy komuś jeszcze? Jak jesteś do niego taki przekonany i takie cudo, to kupuj i tyle. Ja do takiej rzeźby nawet bym nie pojechał - za takie chromy w MB powinna policja mandaty wlepiać.

I ciekawe, że nic nie czujesz, jak masz w takim silniku coś z tyłu, a dopiero zamierzasz kupić 320-stkę.
S210 320CDI AVANTGARDE
Ex: W124 230E, 200E, 280E
Ex: W210 270CDI
mesiek999
Posty: 10
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 19:03
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mesiek999 »

... kupiłem już w210 3.2 cdi od znajomego który jezdził w Niemczech... wziałem go bo znam ten samochód już od paru lat... hehh... nie wiem Ja jestem typem człowieka który jak sobie cos upatrzy to lubi utwierdzac sie w przekonaniu ze ma racje.. dlatego moze takie wrazenie.. a to akurat moja wada, wlasciciel tego pierwszego z ogloszenia to zaden moj znajomy czy ktos, poprostu ogladalem go dwa razy ... gdyby nie to ze kupilem wkoncu od znajomego to kupilbym tego , boze drogi no ideałów nie ma ,, pd tymi chromami o które wszyscy tak krzyczą nie ma rdzy sprawdziłem to i no mowie jak jest, nawet sam wlasciciel sie smial ze kazdy kto nie dzwoni to odrazu z tymi chromami ... ale co zrobic, no w sumie tez mnie to na poczatku jak mialem jechac odrzucalo, Ja tu nic nie reklamuje ... nic z tego nie mam, porpsotu dziele sie swoimi odczuciami na temat auta, ogladalem w Lubelskim wiele w210 i akurat na wschodzie ciezko znalezc cos sensownego, wszystkie komisy itd nawet nie ma sensu jechac, prywatnie sporo kretaczy, a tutaj przynajmniej mi nikt nie wciskal kitu, i dlatego mi sie to spodobalo, nie wiem po co tak sie spinac, ze ja cos niby reklamuje heh ;/ ... podsumowujac temat do zamkniecia poniewaz samochód został kupiony ... chyba ze komus sie te informacje jeszcze przydadzą...

[ Dodano: 2015-04-11, 21:22 ]
kondi124 pisze:
I ciekawe, że nic nie czujesz, jak masz w takim silniku coś z tyłu, a dopiero zamierzasz kupić 320-stkę.
Tak jak pisałem wcześniej, a wystarczyło przeczytać dokładnie.. jeździłem w210 3.2 cdi ponad miesiąc, z przyczepką jak i bez, w trase i w miasto wiec cos tam moge powiedziec... jakies doswiadczenie mam z tym silnikiem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości