Regeneracja reflektorów W211

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

IT19
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 16:10
Lokalizacja: miechów

Regeneracja reflektorów W211

Post autor: IT19 »

Posiadam w211 z reflektorami skrętnymi. Sporo jezdze ok. 50tys rocznie, w związku z czym zalezy mi na dobrym oświetleniu. Niestety obecne reflektory są dla mnie rozczarowaniem mimo wypolerowanych kloszy i wymienionych palników. Szukam SPRAWDZONEJ firmy która dokona mi regeneracji reflektorów kompleksowo i najlepiej w jeden dzien. Czy macie kogos do polecenia na terenie MALOPOLSKI ?
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Post autor: Piasek »

IT19 pisze:która dokona mi regeneracji reflektorów kompleksowo i najlepiej w jeden dzien.
Ha :rotfl: dobre...
A co mieliby w ten jeden dzień zrobić poza wystawieniem faktury za usługę której nie wykonali ??
Czego oczekujesz ??
Jeżeli masz wypolerowane klosze i wymieniłeś zespół świecący (żarniki + przetwornice) na ori lub markowy zamiennik a nie jakieś xxx z alle itp...) to nic więcej już nie zrobisz.
Zmień auto.
A na poważnie to zmierz jakimś przyrządem jak silny strumień światła generują reflektory bo może tutaj leży przyczyna. Dowiedz się ile powinien mieć fabrycznie nowy, oryginalny i zmierz swoje bo może przetwornice już siadają i nie dają napięcia jak potrzeba.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Re: Regeneracja reflektorów W211

Post autor: kid »

IT19 pisze:Posiadam w211 z reflektorami skrętnymi. Sporo jezdze ok. 50tys rocznie, w związku z czym zalezy mi na dobrym oświetleniu. Niestety obecne reflektory są dla mnie rozczarowaniem mimo wypolerowanych kloszy i wymienionych palników. Szukam SPRAWDZONEJ firmy która dokona mi regeneracji reflektorów kompleksowo i najlepiej w jeden dzien. Czy macie kogos do polecenia na terenie MALOPOLSKI ?
w w211 jest problem w odbłyśnikach a nie w szkłach, w Kobyłce pod Warszawą gościu takie tematy ogarnia... kolega tam woził i teraz mu pięknie lampy świecą...
:hyhy:
Obrazek
IT19
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 16:10
Lokalizacja: miechów

Post autor: IT19 »

okazało sie być tak jak napisał KID. Matowe odbłysniki, ponowne chromowanie tego elementu i potega w swieceniu. i robota wykonana w jeden dzien, da sie , da sie. robilem u http://www.reflektory.autogamma.pl/ i mega polecam :). a z tego co sie dowiedzialem to przetwornice nie sa powodem slabego oswietlenia, albo swieca albo nie swieca
Kozichwost
Posty: 107
Rejestracja: 29 lip 2013, o 09:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Kozichwost »

Ile cię wyniosła taka usługa?
WDB2100171A162249
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości