Problem z szybami i lusterkami

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

kalimitsu
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2014, o 08:11
Lokalizacja: włocławek

Problem z szybami i lusterkami

Post autor: kalimitsu »

Witam serdecznie. Wiem ze temat byl poruszany ale wyczytalem ze w roznych przypadkach. Opowiem moj przypadek. Wiec nabylem E200 kompressor 98r dwa tygodnie temu. auto wstawilem do mechanika do serwisu w celu wymiany zawieszenia. auto stalo 4 dni. wczoraj gdy bylem auto odebrac przednie szyby i lusterka odmowily wspolpracy, wogole nie reagowaly a wczesniej dzialaly. tylne bez zarzutu. po 15 minutach nagle przednia szyba pasazera zaczela dzialac, to samo z lusterkiem po stronie pasazera. po stronie kierowcy zero reakcji szyba i lusterko. prosze o podpowiedz gdzie szukac problemu. dziekuje serdecznie i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 12 lut 2020, o 13:35 przez kalimitsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mesio14
VIP
Posty: 4170
Rejestracja: 9 maja 2009, o 12:46
Lokalizacja: pleszew

Post autor: mesio14 »

Co za chamstwo :wstyd:
E 270 CDI 2000r, lift, manual
wuju
Posty: 280
Rejestracja: 8 cze 2014, o 21:17
Lokalizacja: 26-900

Post autor: wuju »

zapytaj czy odpinali aku?


miałem podobnie, za każdym razem gdy odpinałem akumulator nie działało mi impulsowe opuszczanie szyb i szyber dziwnie chodził, po niedługim czasie wszytko samo wróciło do normy, najdłużej schodziło się z szyba kierowcy, ta działał normalnie dopiero następnego dnia
e300td WDBJF25H7XA924886
hadar
Posty: 27
Rejestracja: 23 cze 2013, o 12:03
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: hadar »

To i tak nieźle,ja jak wstawiłem do mechanika w celu wymiany elementu zawieszenia, to już nie zajechałem z podnośnika. Nie dało się przekręcić kluczyka :) W efekcie trzeba było wymienić blokadę. Do tego zastrajkował moduł zasilania i nie można było w ogóle odpalić. Więc i elektronik miał zajęcie.
Ech, ja to mam szczęście.
Sorki za offtopic :)
VIN:WDB2100041A215345
Automat
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości