WRC - ktos poleci warsztat audio do montazu/zmiany radia ?

Rozmowy o nagłośnieniu, telefonach, nawigacji w Okularach.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
saloman
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2013, o 00:30
Lokalizacja: PL

WRC - ktos poleci warsztat audio do montazu/zmiany radia ?

Post autor: saloman »

Witam, szukam kogos, kto sprawnie przelozy mi radia i ewentualnie uzupelni niechciane szczeliny... a przede wszystkim nie porysuje panelu, jak to mialo juz miejsce w jednym warsztaciku:( Moze ktos poleci cos z WRC. Dzieki
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

dość spory wybór - viewtopic.php?t=2007 z pewnością znajdziesz coś dla siebie...

mnie zastanawia tylko... cóż to za kosmiczne radia, że ich samemu nie można dotknąć... zdajesz sobie sprawę?, że wystarczy kawałek drucika albo pilniczek do paznokci... nożyczki... :D i radio wyskakuje... nie ma opcji, żeby jakąkolwiek ryskę zostawić... no chyba, że ktoś na chama wyrywa...
no chyba, że nie chodzi CI o w210 ale to nie napisałeś w sumie ...
:hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
saloman
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2013, o 00:30
Lokalizacja: PL

Post autor: saloman »

Witam, dzieki.
Tak, W210 wyjme radio rowniez sam, opis dotyczyl warstzatow polecanych ogolnie na roznych forach , ale dot. tych samych osob. Przejrze czy sie tam pojawily :) Pozdrawiam

PS
A w dopasowaniu to czytalem , ze sa rozne problemy w dopasowaniu ramki itp. stad asekuracja, ale jak radio 2DIN ma wejsc 1:1 to ok.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

saloman pisze: ale jak radio 2DIN ma wejsc 1:1 to ok.
tak to jest jak się nie poda rodzaju radia, vinu i innych potrzebnych żeby pomóc informacji... :hyhy: nie ma takiej opcji żeby 2din weszło plug&play zamiast command :] trzeba porzeźbić ;)
Niesłusznie założyłem, że chodzi o radio 1din.
:hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
saloman
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2013, o 00:30
Lokalizacja: PL

Post autor: saloman »

Ok racja :)
Comand 2.0 2001 W210 lift
zamiennik to radio 2DIN Pioneer chyba BT2600 lub cos do 1200zl.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości