wymiana lamp tył z 1997 na wersję po lifcie

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Dzimi88
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2014, o 13:56
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

wymiana lamp tył z 1997 na wersję po lifcie

Post autor: Dzimi88 »

Witam, następujący problem jest taki, zdobyłem w dobrej cenie komplet lamp na tył do kombi auta po lifcie, ochoczo wziąłem się za wymianę i od razu pierwszy problem, różnica w ilości żarówek, ok z tym nie było aż takiego problemu, następny objaw, oprawki w wersji przed liftem p21/4W mają grubszy rant i w lampie po lifcie siedzą luzem sobie w lampie, jako że już wymieniłem lampy to podgiąłem blaszki i włożyłem, o dziwo się trzymało i działało
pytanie nr.1 - na allegro szukałem tych oprawek to nie mogę znaleźć do wersji po lifcie i już mnie zaczyna trafiać szlag jasny, jak by ktoś był chętny to niech podrzuci mi aukcje z oprawką do żarówki do wersji po LIFCIE

Sprawa nr. 2 to taka, że dzisiaj rano odpalam, wszystko ok, wciskam stop i trach "lamp defect" no to od razu jazda i oglądam wszystkie żarówki, wszystko działa oprócz światła stop po stronie pasażera, kukens w oprawkę, żarówkę trafiło, ok wymiana, ale patrzę dalej to samo, inna i dalej ten sam efekt, czyli, pozycyjne świeci a stop nie, co może być tego przyczyną, czy ta oprawka z wersji przed liftem (za cholerę nie mogę znaleźć oprawki, na żarówkę dwu-włóknową z mniejszym rantem) czy co innego może być powodem.


EDIT:
Jeżeli ktoś ma możliwość, niech pstryknie zdjęcie jak wygląda u was gniazdo na żarówkę dwu-włóknową ?? może to pomoże mi w znalezieniu tego odpowiedniego gniazda...

[ Dodano: 2014-07-22, 12:42 ]
i nikt na prawdę nie ma lamp tył z mietka po lifcie i nie da rady zrobić zdjęcia jak wygląda wkład żarówki u niego w lampie ? :/
VIN: WDB2102251A571524

E300 TD - 177 KM

1997r - Classic

Pozdro :)
Awatar użytkownika
BurneikaV8
Posty: 16
Rejestracja: 21 gru 2013, o 16:45
Lokalizacja: Zamość

Post autor: BurneikaV8 »

Witam, dołacze sie do tematu.
W planach mam zmienic w swoim 98r (sedan) lampy na poliftowe. Przerabial juz to ktos?? tez jest trobpem z oprawami??
E430 Avantgarde WBD2100701A612496
Awatar użytkownika
Hubi W210
Posty: 1030
Rejestracja: 29 cze 2013, o 20:40
Lokalizacja: Jessheim - Norwegia

Post autor: Hubi W210 »

Sedan temat mi znany :D
Lampy w błotniki pasują idealnie, a w klapę już nie - trzeba delikatnie szlifnąć lampę ;) Mi zajęło to 15 minut :D

Bułka z masłem, a jaki efekt ;)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
stanleym210
Posty: 1887
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 16:22
Lokalizacja: siedlce, mazowieckie

Post autor: stanleym210 »

Ladny efekt,chyba w swoim tez wymienię,zwlaszcza ze lampy mozna kupic tanio.
Mercedes W210 ELEGANCE,
poj. 3,2 Pb + lpg,
wersja z USA
duży wypas, 1999 r.
Mercedesami jeżdżę od 1995 r
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości