Z dziecmi nad morze gdzie??

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie o motoryzacji.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
ciechan78
Posty: 165
Rejestracja: 17 lis 2008, o 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Z dziecmi nad morze gdzie??

Post autor: ciechan78 »

Witam i moze polecicie gdzies jakies fajne miejsce zeby pojechac z dziecmi (chodzi o plac zabaw) i zeby to byl domek z ktorego bede mial widok na plac zabaw i oczywiscie max 1km do morza z normalna plaza. Aha cena tez wazna no i odleglosc od Warszawy najdalej do mielna . dzieki
E 220 W210 Avantgarde 2.2 CDI 143 KM 2002 R.-sprzedany
Awatar użytkownika
kamil9856
Posty: 925
Rejestracja: 21 gru 2009, o 19:15
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: kamil9856 »

ciechan78, Jechalem do Dziwnowa i jakies 10 moze 15 km przed (moge sie mylic bo nie pamietam) budowali fajne miasteczko dinozaury kolejka dosc spora itp.,juz wtedy bylo spore a w tym roku moze byc jeszcze wieksze i atrakcyjniejsze.pozdr.Ale niestety od morza daleko.
Mercedes W203 2.2CDI lift :] 122ps :rozpacz:
Było-Alfa Romeo 156 1.9JTDm 150ps :mur:
Było-Mercedes w210 320CDI :hyhy:
Było-Nissan Micra 1.0 16v :zabawa:
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

ciechan78, domki są od 200pln w górę za dobę więc jeden dzień z dziećmi nad morzem to lekko 400 pln i to skromnie :hyhy: lepiej poszukać zagranicznych ofert w biurach podróży
Awatar użytkownika
sanon
Posty: 1168
Rejestracja: 24 mar 2009, o 04:24
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sanon »

Czesto smigam do niechorza, ale to dla ciebie za daleko...
Toni dobrze prawi, za wypoczynek nad Polskim morzem maz zajebista wycieczke do Chorwacji albo Wloch. Polska goscinnosc sie juz skonczyla.
Rok temu bylismy z moja we wloszech, dwa tygodnie w italii wynioslo nas taniej niz tydzien w kraju (Wroclaw i Krakow).
Qrius
Posty: 265
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 23:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Qrius »

A to dziwne co piszecie, bo ja planuję urlop z żoną od 20 lipca nad polskim morzem i ofert jest bardzo dużo. Zaczynają się od 60 zł od osoby/dobę. Plaża maksymalnie w odległości 1000 m. I nie są to typowe stancje tylko hotele 3-gwiazdkowe, lub spore wille nie rzadko z dostępem do basenów, z wifi i możliwością np wynajmu rowerów, z prywatnym parkingiem, etc. Co do dzieci, to często płaci się jak za połówkę osoby dorosłej - kwestia poszukania. od 80-90 zł zaczynają się oferty ze śniadaniami, lub śniadaniami i obiado-kolcjami. Polecam chociażby poszukać na takich portalach jak groupon, gdzie można znaleźć bardzo atrakcyjne cenowo oferty. Miejsc jest jeszcze bardzo dużo od sporych miejscowości jak Kołobrzeg, Ustka, po mniejsze jak Karwia. Polecam też stronę http://nadmorze.pl/ - można znaleźć sporo ciekawych ofert.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Damian86 w210
Posty: 2177
Rejestracja: 5 sty 2011, o 18:24
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Damian86 w210 »

ja za Chorwację (MEDENA) za 5 osób w domku płace 2991zł ale dojazd własny :) chyba najbardziej z jazdy się cieszę :P
wolę "zagramaniczne" wyjazdy ale jedziemy bez dzieci :D
bo bez %% sie nie obejdzie na miejscu :D :hyhy:
W140
szukam nowego dupowozu .... z gwiazdą na masce :D
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Qrius, ja piszę o domku kempingowym dla rodziny z dziećmi a nie o pokoiku 3x2 dla pary. Teraz policz swoją ofertę dla dwojga dorosłych i dwójka dzieci. Nie wspominając o gownianym jedzeniu nad naszym morzem
Gawra
Posty: 3045
Rejestracja: 16 gru 2009, o 19:29
Lokalizacja: Puszcza Piska

Post autor: Gawra »

Damian86 w210 pisze:ja za Chorwację (MEDENA) za 5 osób w domku płace 2991zł ale dojazd własny :) chyba najbardziej z jazdy się cieszę :P
wolę "zagramaniczne" wyjazdy ale jedziemy bez dzieci :D
bo bez %% sie nie obejdzie na miejscu :D :hyhy:
Pominawszy koszta przelotu; to najtaniej byloby na Florydzie(USA),wynajecie domu wolnostajacego na okres 2 tygodni 800$ :cwaniak:
(a ceny zywnosci zblizone do polskich)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2013, o 19:50 przez Gawra, łącznie zmieniany 1 raz.
210 E300TD rok 98 - USA (WDBJF25F6WA492241)
https://www.youtube.com/watch?v=MsIFyov ... e=youtu.be
--Arkadia--
Posty: 1185
Rejestracja: 12 sty 2012, o 21:25
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: --Arkadia-- »

My wybieramy się do Jastarni. Eksperymentowaliśmy z innymi miejscowościami Gdańsk, Sopot, Władysławowo, Ustka...najlepiej sprawdziła się dla nas właśnie Jastarnia. Spokój, atrakcje dla dzieci, ładne plaże, widoki (lubię fotografować). Polecam.
http://www.facebook.com/fotoskarb Lubię To!
http://arkadiuszkubiak.pl

Było:
w124 3.0td
w210 2,9td
w210 2,7cdi
w220 3,2cdi
w203 2,7cdi
w220 3,7 PB
Mazda 6 2.2 GH
Jest W211 lift, Volvo S80
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

...nad tym naszym morzem to już tak kroją, że masakra :hyhy: w zamian oferują niewiele :P i do tego trzeba dorzucić brak pewności co do pogody :D ... w Sopocie żeby wejść na deski - trzeba płacić :hyhy: jak chcesz wynająć coś po za hotelem to standardem jest zapyziały pokoik umeblowany we wczesnego gierka i z tv kablową z odbiornika neptun :rotfl: wszystko za jedyne 150pln za dobe od 2 osób... do tego możesz usłyszeć, że jak nie pasuje to wypad :D i afera gotowa - gościnność pierwyj sort :zdziwko: a lokalny patrol milicji obywatelskiej przyjezdza zadziwiająco szybko, lepiej kłócić się na trzeźwo :rotfl:
:hyhy:
Obrazek
daniel2gt
Posty: 152
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:37
Lokalizacja: 3-city

Post autor: daniel2gt »

"KID" to kiedy Ty byłeś nad tym morzem że takie warunki :hyhy: :hyhy:
...ja tu mieszkam i niestety ale tylko przy odpowiedniej ilości PLN-ów można sobie zapewnić godny weekend. Tutaj co druga ulica to cennik jak na Krupówkach w Zakopanym :rotfl:
Jedno trzeba przyznać, jak trafisz pogodę i nigdy tu nie byłeś to 2 tygodnie to mało by zwiedzić Trójmiasto i półwysep ;)
CLK 200 kompressor 192KM 98r. - sprzedany :(((((

W210 300TD avantgarde 99r. - :-)
Awatar użytkownika
Mateklobez
Posty: 397
Rejestracja: 18 lip 2012, o 22:15
Lokalizacja: Łobez / Rees
Kontakt:

Post autor: Mateklobez »

sanon pisze:Czesto smigam do niechorza, ale to dla ciebie za daleko...
Również mogę polecić Niechorze, mała mieścinka, nie ma tłumów turystów, jak np. w "zimnym" Kołobrzegu.
http://motospamerzy.pl - ZAPRASZAM!

WDB2100041A123338
Moja Avantgarda
[*] Spoczywaj w pokoju w motoryzacyjnym raju [*]
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

daniel2gt pisze:"KID" to kiedy Ty byłeś nad tym morzem że takie warunki :hyhy: :hyhy:
...ja tu mieszkam i niestety ale tylko przy odpowiedniej ilości PLN-ów można sobie zapewnić godny weekend. Tutaj co druga ulica to cennik jak na Krupówkach w Zakopanym :rotfl:
Jedno trzeba przyznać, jak trafisz pogodę i nigdy tu nie byłeś to 2 tygodnie to mało by zwiedzić Trójmiasto i półwysep ;)
2lata temu to było :D oferte z netu wybrała moja koleżanka - w sumie blondynka to nie ma sie co czepiać :hyhy: oferent miał w necie ładne foty kwadratu a w realu było kiepsko... można powiedzieć, że do netu poszedł pokój pokazowy :rotfl:
Ja swoją miejscówke nad morzem mam ale tu nie napisze bo temat dotyczy: "z dziećmi" :hyhy:
:hyhy:
Obrazek
daniel2gt
Posty: 152
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:37
Lokalizacja: 3-city

Post autor: daniel2gt »

Ty masz pewnie taką mocno zakrapianą miejscówkę :hyhy: takich to tu pełno :rotfl: :hyhy:
CLK 200 kompressor 192KM 98r. - sprzedany :(((((

W210 300TD avantgarde 99r. - :-)
Awatar użytkownika
ciechan78
Posty: 165
Rejestracja: 17 lis 2008, o 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ciechan78 »

dzieki wszystkim
E 220 W210 Avantgarde 2.2 CDI 143 KM 2002 R.-sprzedany
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości