Problem ze sterownikiem poduszek powietrznych w210

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
mishaq
Posty: 253
Rejestracja: 9 lis 2011, o 00:04
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Problem ze sterownikiem poduszek powietrznych w210

Post autor: mishaq »

witajcie
mam problem (kropla w morzu, ale chce zrobić w aucie wszystko tip top) ze sterownikiem od poduszek powietrznych- komputer pokazuje że jest on uszkodzony, a same poduszki wykrywa jako sprawne, pasy również.

Jeden serwis w warszawie próbował mi zresetować ten sterownik (czy komputer?), jednak ma on jakieś zabezpieczenie. W tym serwisie jednak powiedzieli mi że są spece którzy to jakoś "hakują" czy coś i jest szansa naprawić ten co mam nie kupować nowego.


prosze o odpowiedzi jeśli ktoś ma namiar na takich specjalistów, lub jeśli ktoś ma do sprzedania sprawny nie zabezpieczony sterownik do poduszek
słyszałem też że gdybym kupował używany to musi pochodzić z auta z indetycznym wyposażeniem- co musi być identyczne? ważne czy skóry czy welur?- tu też prosze znawców o rozwinięcie tematu.

pozdrawiam fanów oka
Michał
www.3mtenis.pl
LEKCJE TENISA WARSZAWA/ PRUSZKÓW
VIN WDB2102061A979818
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kmtaxi »

Tu masz kolegę z Wa-wy z mercmanii - "psychop" strona http://www.cmdauto.com/
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
Awatar użytkownika
mishaq
Posty: 253
Rejestracja: 9 lis 2011, o 00:04
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mishaq »

dzięki kolego, możliwe że tam się udam po "drobym remoncie silnika", dostałem inny adres ale fachowiec chyba wyjechał na wakacje

pytanie: czy możliwe jest że sterownik (zepsuty) zaje fałszywe informacje dla komputera że są wszystkie poduszki i pasy pirotechniczne? bo sie okaże że zrobiłem sterownik a tam nie ma ani poduch ani pasów? jest taka możliwość?
www.3mtenis.pl
LEKCJE TENISA WARSZAWA/ PRUSZKÓW
VIN WDB2102061A979818
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości