Slaby zasieg z pilota!

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
neonblue
Posty: 915
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Slaby zasieg z pilota!

Post autor: neonblue »

Witam kolegow,
chcialbym sie zapytac czy istnieje mozliwosc zwiekszenia zasiegu z pilota (scyzoryk z jednym przyciskiem) z podczerwienia (kontroli w lusterku oraz klamce).
Zamykanie i otwieranie dziala z odleglosci ok 1m od lusterka, czasmi jest to bardzo uciazliwe np.przy otwarciu bagaznika musze podchodzic do drzwi kierowcy.
Cos mi sie wydaje ze nie powinno tak byc!

Po wymianie baterii nie ma zmian, a mam tylko jeden taki kluczyk, drugi to zwykly.
Alfa 159 Sportwagon 2.4jtdm 2008
Jeep Grand Cherokee 2.7crd 2002
gregi
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2008, o 21:27
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: gregi »

Niestety kolego zasięgu nie zwiększysz to jest podczerwień

Pozdrawiam
Gregi
E280R6 Zielona Avantgarde
Automat
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

musisz odpowiednio ustawic odbiornik podczerwieni kolo lusterka, jest na rzepik. po wielu prob i bledach u siebie ustawilem go pod katem, w ten sposob ze "patrzy" na szybe kierowcy. drzwi moge otworzyc z odleglosci 2-3m od frontu samochodu, od drzwi kierowcy i stojac przy klapie bagaznika. a z mniejszej odleglosci ze wszystkich stron. popatrz czy te czerwone szkielko na kluczyku nie jest porysowane mocno, bo wtedy wiazka podczerwona moze sie zbytnio rozpraszac.
Awatar użytkownika
neonblue
Posty: 915
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neonblue »

fabek pisze:musisz odpowiednio ustawic odbiornik podczerwieni kolo lusterka, jest na rzepik. po wielu prob i bledach u siebie ustawilem go pod katem, w ten sposob ze "patrzy" na szybe kierowcy. drzwi moge otworzyc z odleglosci 2-3m od frontu samochodu, od drzwi kierowcy i stojac przy klapie bagaznika. a z mniejszej odleglosci ze wszystkich stron. popatrz czy te czerwone szkielko na kluczyku nie jest porysowane mocno, bo wtedy wiazka podczerwona moze sie zbytnio rozpraszac.
ok sprawdze ten odbiornik, ale nic takiego nie widzialem.poszukam!
masz racje moze szkielko troszke tez przeczyszcze...
dzieki za podpowiedz!

[ Dodano: 2008-10-25, 00:12 ]
No niestety ja nie mam zadnego odbiornika kolo lusterka !!!
Jest samo lustrko i nic kolo niego nie jest przyczepione ani widoczne !!!
Alfa 159 Sportwagon 2.4jtdm 2008
Jeep Grand Cherokee 2.7crd 2002
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości