FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia itd)

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie o motoryzacji.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Piasek »

E220 Diesel
1 rej: 5 stycznia 1998
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: yellowstone2012 »

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/r ... Id,2439813

Mandat i tak tańszy niż zorganizowanie misji ratunkowej po ten samochód z lawetą.
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Piasek »

Heh, kur... :) artyści.
Awatar użytkownika
rr6
Doradca
Posty: 2270
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 21:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: rr6 »

Artyści jak artyści, ale "Co ciekawe, kierowcy bez przeszkód ze strony policji pokonali niemal całą trasę z Danii. Wpadkę zaliczyli dopiero już po przekroczeniu polskiej granicy."

Jak widać tam nikomu to nie przeszkadzało :hyhy:
Awatar użytkownika
Kanapix
Posty: 57
Rejestracja: 8 sie 2017, o 20:46
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Kanapix »

Pewnie nikt linki holowniczej między nimi nie zauważył, bo nawet im do głowy nie przyszła taka rzeźba ;D
„Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach”

Mercedes-Benz S210 E220 CDI 2002r. (VIN: WDB2102061X077003)
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Piasek »

To pokazuje tylko obraz polskich laweciarzy/handlarzy: dupę dałby sobie ogolić za 100zł bo jakim problemem było to zostawić a potem zwieźć - przecież ma czym. Ale to cebula, dupościski i najgorszy ludzki chłam w tym narodzie - to o czym wiele razy pisałem: jednej plastikowej spinki za 1zł nie założy jeżeli się okaże że bez niej auto działa i można sprzedać. Nawet za cenę ludzkiego życia, gdzie wie że od tej głupiej plastikowej spinki zależy czy będą 4 trupy w aucie czy będzie działać kolejne 10 lat. Dupę sobie da ogolić a nie kupi. Dlatego potem się przycina min. tysiąc euro na samochodzie, który się oczywiście sprzedaje "na niemca".
A taka kara i nagłośnienie tej sprawy tylko spowoduje że takich syt. będzie więcej bo na tym co przyciągnął zarobi lekko 4 tyś euro a kary za ten debilizm ledwie tysiąc złotych dostał. Śmiech !! Tira złapią ze ma 100kg na osi więcej, 100kg !!!!!!! i ma na wejście 5 tyś zł - tak się gnoi firmy. Handlorz tradycyjnie nałgał ze wiezie dla siebie, ze nie prowadzi działalności (wszyscy tak wożą) i skończyło się śmiechem na cały kraj.
Awatar użytkownika
Krychu_W210
Posty: 146
Rejestracja: 15 sie 2017, o 12:58

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Krychu_W210 »

Obrazek
Wybrałbym coś dla siebie :hyhy:
1996 W210 Elegance
WDB2100041A196073
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Piasek »

Mój kolega mieszkał w bloku w którym mieszkali również Lewandowscy. Jak podpisał kontrakt z Bayernem i się wyprowadzał to po jego Ferrari przyjechało takie coś

Obrazek
GracKa
Posty: 1046
Rejestracja: 20 sie 2014, o 23:22
Lokalizacja: Gliwice

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: GracKa »

Siemano Piasek, tęskłem :D
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: yellowstone2012 »

http://allegro.pl/ziemia-po-ktorej-chod ... 79848.html

Przyznać się, kto z Was to sprzedaje ? :D
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: tonidriver »

Konto pewnie kogoś z partii. Tylko jedna aukcja.
Awatar użytkownika
Krychu_W210
Posty: 146
Rejestracja: 15 sie 2017, o 12:58

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Krychu_W210 »

W niedzielę przyjechałem na rozładunek w Świebodzinie z samego rana jak było jeszcze ciemno, przed bramą stał już kierowca z piekarni, powiedziałem mu żeby powiedział temu, który będzie przyjmował towar żeby mi nie pukał w kabinę, bo idę zobaczyć figurę Jezusa z bliska i mnie chwilowo nie będzie. Zostawiłem tirolota i poszedłem z kamerką w łapce :D Wiele razy tam byłem, ale jakoś nie chciało mi się wcześniej iść obejrzeć z bliska tego rekordowego dzieła, tym bardziej jak widziałem z daleka turystów/pielgrzymów :zdziwko: Teraz pod osłoną nocy ruszyłem na przeszpiegi nie wiedząc czy w ogóle dostanę się w pobliże figury. Ku mojemu zdziwieniu udało się dojść do samej figury bez jakichkolwiek przeszkód, nie licząc ciemności, kałuż, zacinającego deszczu i wiejącego wiatru :oczami: Brama otwarta, żadnej ochrony, nawet nie wiem czy w ogóle jakieś kamery tam są, nie przejmowałem się niczym i dotarłem do celu, oświetlona halogenami figura dotknięta (musiałem!), sfilmowana, rundka dookoła również zaliczona, warto było :) Kiedyś jeszcze wybiorę się jak będzie jasno, ale też z samego rana, bo obecność turystów czy innych pielgrzymów by mi przeszkadzała w nagrywaniu. Macie jakieś skojarzenia patrząc na to?! :hyhy:
Obrazek
1996 W210 Elegance
WDB2100041A196073
Awatar użytkownika
rr6
Doradca
Posty: 2270
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 21:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: rr6 »

Krychu_W210 pisze:Wiele razy tam byłem, ale jakoś nie chciało mi się wcześniej iść obejrzeć z bliska tego rekordowego dzieła, tym bardziej jak widziałem z daleka turystów/pielgrzymów [/img]
Wielokrotnie tam przejeżdżałem, ale zawsze w dzień i tak jak Ciebie, tłumy odstraszały mnie. Ale pamiętam jak kiedyś kibice z Zielonej Góry założyli figurze szalik ;) Chyba kilkanaście metrów długości miał. Straż pożarna potem ściągała :)
Awatar użytkownika
baca
Posty: 3684
Rejestracja: 11 lis 2008, o 18:59
Lokalizacja: Przemyśl

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: baca »

Synek dzwoni do mnie : Krówka zdechła!
Co zdechło, Krówki nie zdychają tak sobie! Cos nie tak.
Przyjechałem, próbuję, jeden jęk i cisza. Sru prostownik na klemy. I telefon do kumpla Skiba coby rzucił okiem.
Po 17 przyjechał, popaczał, rzekł cobym maskę podniósł i odpalił. Klemy won, podpalam a tu...
-wrummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm !
I niech mi kto powie że auta sie nie boja mechanika!
Prawdziwa przyczyna było zapowietrzenie, nie wiem jakim trikiem, zatankowana na full ale stała lekko pyskiem do góry, minimalnie. I paliwo sie cofnęło z pompy.
CZy któremus w Was, łyczki, trafiło sie zapowietrzenie gdy autko [ w210-300td] stało pod górkę??
Hej!
Ważne jest aby jechać ! Niech pełny wtrysk będzie z wami!! E300 TD aftomat 1998 Classic
licznik: zostało niewiele do 400 !!
Stalówka S320/2004
Awatar użytkownika
Jaco20005
VIP
Posty: 222
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 22:09
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia

Post autor: Jaco20005 »

Sprawdź aku. Ja też miałem problem z odpałem. Podładowałem aku - zagadał. Po kilku razach znów kicha. Aku z zeszłego roku padł. Dawał połowę prądu na rozruch. :wsciekly:
W 210 2,2 CDI 143 KM 99r.
W 201 1,8E+LPG 109 KM 92r. już były
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 35 gości