E320 cdi 2001 rok

NOWOŚĆ!!!
Tutaj każdy może założyć swój własny temat i wklejać zdjęcia i opisy swojego auta.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

biger
Posty: 47
Rejestracja: 17 cze 2010, o 02:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

E320 cdi 2001 rok

Post autor: biger »

Witam już czas przedstawić moje Mercedes na forum, przygoda z mercedes jest z przypadku, po zakupie busa całkiem przypadkiem zakupiłem sprintera chodź unikałem ich jak ognia , bo rdza bo 2.2cdi w busie słabe itp, lecz jak to bywa w życiu kupiłem 1 chwilę później 2 i po pół roku 1 okulara .Srebny polift 3,2 cdi i tak już zapadłem za mercomanie. Srebrnego po pijaku sprzedałem mojemu przyjacielowi który zresztą również jest na forum, rozgoryczony rozstaniem zakuoiłem czarną strzałę. Za dużo fotek nie ma lecz nie długą będą lepsze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A Tu mercedes do pracy:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Post autor: Piasek »

"Śmisznie" wygląda jasne koło kierownicy z ciemniejszym środkiem ;)
Ten transport to masz jakieś stałe umowy czy łapiesz z doskoku co się trafi ?
biger
Posty: 47
Rejestracja: 17 cze 2010, o 02:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: biger »

Umowy stałe i z doskoku posiadam strone www wypozycjonowaną itp:) już 4 rok mi leci w transporcie, różnie to bywa czasami mam dość i obiecuję że sprzedam sprintery ale jakoś tak nadal latam:)
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Post autor: Piasek »

Pytam bo też w firmie mamy 3 szt transportowców i w zasadzie 2/3 roku mogłyby spokojnie chodzić w usługach.
Świadczymy usługi ale rzadko się trafiają... z firmy co często rosochate żelastwa musi gdzieś wozić a sami nie mają czym.
Ale jak się już trafi to wiesz... 1 dobry wyjazd (z 600km przynajmniej) i mam pokryte roczne utrzymanie samochodu (przegląd + OC)
biger
Posty: 47
Rejestracja: 17 cze 2010, o 02:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: biger »

No ja mam o tyle że muszę z tego żyć, jest to moje główny dochód , mówie bywają miesiące słabe i nie ma co robieć, ale i bywa i tak że aut brakuję... załóż strone www zrób jakąś kampanie adwords i zobacz czy masz z tego profity.
Awatar użytkownika
prelezabiusz
Posty: 1473
Rejestracja: 2 lis 2011, o 19:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: prelezabiusz »

biger, Pamietam to zdjecie wnetrza na moscie z ogłoszenia ... :) Jak sie sprawuje malina ?
Smerfetka
SPRZEDAM
S210 E250TD `97 WDB2102351A338891
Obrazek
biger
Posty: 47
Rejestracja: 17 cze 2010, o 02:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: biger »

prelezabiusz, tak dobrze skojarzyłeś, z auta jestem zadowolony cena dużo utargowana pakiet startowy 3 tysie i lata:) chodz znajdzie się coś tam jeszcze do zrobienia.
Awatar użytkownika
prelezabiusz
Posty: 1473
Rejestracja: 2 lis 2011, o 19:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: prelezabiusz »

biger, No i git :P W aucie nawet jak nie ma nic co TRZEBA zrobić to zawsze znojdzie się cos co MOZNABY zrobic :)
Smerfetka
SPRZEDAM
S210 E250TD `97 WDB2102351A338891
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości