Pytanie o demontaż "stelaża" za konsolą centralną

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

michcio247
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2015, o 21:20
Lokalizacja: Suwałki

Pytanie o demontaż "stelaża" za konsolą centralną

Post autor: michcio247 »

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące tego czarnego plastikowego szkieletu do którego mocuje się kraktę nawiewu i tą główną ramkę na radio, climatronic itd. Szukam już dłuższy czas jakiegoś opisu lub filmiku żeby gdzieś było zawarte jak to zdemontować. Generalnie rozebrałem całą konsolę środkową i ten stelaż odkręciłem tylko mam problem jak go wydobyć z deski rozdzielczej. Czy na prawdę trzeba zdjąć cały kokpit żeby wydostać ten cały szkielet? Może ktoś z tym się już bawił i ma sposób :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
namngo
Posty: 318
Rejestracja: 28 maja 2015, o 14:31
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytanie o demontaż "stelaża" za konsolą centralną

Post autor: namngo »

Cały kokpit nie.
Musisz srodkowy tunel przynajmniej uniesc bo tam 2 długie sruby do stelarza krecone.
No i z kokpitu wymountuj przynajmniej schowek na rekawiczki, kratki, listwy ozdobne, maskownice przy prawym słupku.

Po rozkreceniu wszystkiego co jest zamocowane do stelarza, jak uniesiesz tunel srodkowy i odciagniesz tapicerke kokpitu ktora obejmuje stelarz, bedziesz w stanie nim manewrowac na tyle zeby go wyjac.

Wczoraj zajeło mi to z 2h :P teraz pewnie zrobiłbym to szybciej :)
WDB2102351A297088 E200 T '96 - Gertruda

EX: było tego troche, w tym gwiazdy 2xW123, W124
michcio247
Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2015, o 21:20
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pytanie o demontaż "stelaża" za konsolą centralną

Post autor: michcio247 »

Dzięki wielkie za pomoc. Szkoda, że tak późno zobaczyłem odpowiedź teraz poczekam aż będzie cieplej i będę walczył :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości