lampki palą sie tylko po otwarciu przednich drzwi

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
Kaap2
Posty: 38
Rejestracja: 6 maja 2016, o 17:40

lampki palą sie tylko po otwarciu przednich drzwi

Post autor: Kaap2 »

Witam wszystkich. Odrazu mówie ze szukałem czegoś podobnego i nie ma i przepraszam za jakiekolwiek bledy :O Problem polega na tym ze po otwarciu przednich lewych jak i prawych drzwi lampki sie zapalają, gdy otworze tylne drzwi prawe lub lewe i klape tył to lampki się nie palą :O szukałem na forum i wszyscy mowią ze to krańcówki, ale gdy wyciagnałem krańcówkę z przedniego słupka i włożyłem z tyłu to dalej nic nie dalo... pomóżcie panowie... dodam ze wymieniałem elementy blacharskie tj. drzwi tylne: prawe lewe oraz klape tył. w drzwiach poprzekładałem wszystkie wiązki bo nie pasowały i zostawiłem swoje stare. ale przecież krańcówki są na karoserii czyli to nie wina wiązki w drzwiach. Może być że coś źle podłaczyłem w klapie tył? i drugie pytanie, czy krańcówka w klapie powoduje ze nie zapalaja sie lampki rownież po otwarciu tylnych drzwi? z góry dzieki :)
W210 300TD, 98r. classic
Awatar użytkownika
Kaap2
Posty: 38
Rejestracja: 6 maja 2016, o 17:40

Re: lampki palą sie tylko po otwarciu przednich drzwi

Post autor: Kaap2 »

to chyba nie ma nic wspolnego ale nie świeci się tez w przedniej prawej i tylnej prawej lampie żarówka postojowa. napewno są dobre bo wymieniłem na nowe. dodam tez ze bezpieczniki wszystkie sprawdzone
W210 300TD, 98r. classic
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości