Składane lusterka lift

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
rywal2000
Posty: 350
Rejestracja: 28 lut 2013, o 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Składane lusterka lift

Post autor: rywal2000 »

Cześć, Panowie wiem że było omawiane na forum jak dorobić składane lustra, ale wszedłem w posiadanie oryginalnej wiązki i lusterek i mam do was pytanie, wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie którędy dokładnie wiązka jest oryginalnie poprowadzona ?

Za każdą dobrą uwagę pochwałka :)
d1tomas
Posty: 792
Rejestracja: 27 gru 2014, o 21:14
Lokalizacja: Wiązów

Re: Składane lusterka lift

Post autor: d1tomas »

Wyciagasz dwa przednie fotele, podlokietnik i zadzierasz dywany do gory. Oczom twym ukaza sie czarne plastikowe tunele. Delikatnie je odpinasz i ukladasz w nich wiazke, zaczynajac od kostki przelacznika koło biegów. Przewod blekitny laczysz z innymi w takim samym kolorze, kable żółte i zielone ukladasz w tych tunelach ktore ida do przednich drzwi. Przewod zasilajacy wiazke ukladasz po lewej stronie i przeciagasz go do skrzynki bezp pod maskę (bezp nr 16). W drzwiach powinienes miec juz wiazke od skladania wiec laczysz je w tynelach przy slupkach( kable żółte i zielone). Czas montażu ok 1godz. Milej zabawy.
vin WDB2100101A153256
Awatar użytkownika
rywal2000
Posty: 350
Rejestracja: 28 lut 2013, o 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Składane lusterka lift

Post autor: rywal2000 »

Dzięki bardzo :padam: to jest dokładnie to czego potrzebowałem, ponieważ chciałem mieć obraz sytuacji zanim rozgrzebe auto :D

A i jeszcze jedno, czy prawda to że można zaprogramować tak żeby przy otwieraniu auta z pilota lustra się rozkładały i przy zamykaniu składały?
Awatar użytkownika
perys92
Posty: 643
Rejestracja: 8 lis 2014, o 13:45
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Składane lusterka lift

Post autor: perys92 »

rywal2000 pisze:A i jeszcze jedno, czy prawda to że można zaprogramować tak żeby przy otwieraniu auta z pilota lustra się rozkładały i przy zamykaniu składały?
Niestety, nie da sie tak zaprogramować. Trzeba robić grubsze modyfikacje :)
Awatar użytkownika
rywal2000
Posty: 350
Rejestracja: 28 lut 2013, o 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Składane lusterka lift

Post autor: rywal2000 »

Zagłębiał się ktoś w temat i mniej więcej doszedł co by trzeba ewentualnie zrobić ? :)
Awatar użytkownika
perys92
Posty: 643
Rejestracja: 8 lis 2014, o 13:45
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Składane lusterka lift

Post autor: perys92 »

Hubi cos ostatnio pisał w swoim temacie, że kombinuje w tym temacie:
e55-amg-usa-prosto-z-palm-beach-na-flor ... 1-120.html

Sam bym sie chętnie skusił na taki bajer :)
d1tomas
Posty: 792
Rejestracja: 27 gru 2014, o 21:14
Lokalizacja: Wiązów

Re: Składane lusterka lift

Post autor: d1tomas »

Temat ciekawy. Poczekamy jak się rozwinie i wyciągniemy wnioski z różnych pomysłów.
vin WDB2100101A153256
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości