Spalilo Wtyczke xenonu.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

kosting1
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2016, o 17:41

Spalilo Wtyczke xenonu.

Post autor: kosting1 »

Witam.. jak w temacie.. nie świeciła mi jakiś czas żarówka xenonu.. zapalała czasem.. czasem tez nie.. postanowiłem zakupić nowy komplet.. i tak woziłem, woziłem i doczekałem się jakiegoś zwarcia.. odkręcam pokrywę lampy a tam smród i spalona kostka (wtyczka do żarnika) wyciagnalem stare zarówki po czym okazały sie zwykłą chinszczyzną.. ale jakoś rok po zakupie przejeździlem i było wporządku.. Myślę ze zwarcie spowodowane było Tym ,ze rozbierałem trochę przód i tą wtyczkę niezbyt poprawnie umiejscowiłem w lewym reflektorze... teraz pytanie i prosba o pomoc do was.. czy mogę wymienić sama kostkę (wtyczkę) na pierwszy rzut oka widać ze posiada jakieś zaczepy.. czy całą przetwornice z Tym kablem..? jak próbuję zapalić jeden xenon który jest wporządku.. strasznie strzela w obu wtyczkach jakby jakieś wielkie zwarcie.. i nic nie świeci ! dziwne jest to ,że ta jedna z ktorą wszystko było w porządku wgl, nie zapala. tylko strzela. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spalilo Wtyczke xenonu.

Post autor: tonidriver »

Zacznij od założenia firmowych żarnikiów.
kosting1
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2016, o 17:41

Re: Spalilo Wtyczke xenonu.

Post autor: kosting1 »

Oczywiscie.. oryginaly są zakupione. ale boje się wkladac ponieważ wtyczka nie podlączona dymi. a prawy xenon ktory swiecil przy wlaczeniu swiatel mrugnie i nawet nie odpali jest tylko (stukniecie)
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spalilo Wtyczke xenonu.

Post autor: tonidriver »

czyli zapłonnik do wymiany
kosting1
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2016, o 17:41

Re: Spalilo Wtyczke xenonu.

Post autor: kosting1 »

Zapłonnik to (sama wtyczka bądz kabel co idzie do przetwornicy)? jest to gdzies dostepne osobno bez przetwornicy? bo nigdzie nie mogę znalezc.. dziekuje za pomoc.
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spalilo Wtyczke xenonu.

Post autor: tonidriver »

no to to co się dymi czyli kabelek i wtyczka do żarówki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości