Nie działają przyciski od zagłówką i zamka centralnego

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

mrdeo_
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2016, o 04:58

Nie działają przyciski od zagłówką i zamka centralnego

Post autor: mrdeo_ »

Witam,
Jakiś czas temu po wizycie u mechanika przestały działać przyciski na desce rozdzielczej od zamka centralnego i zagłówków. Ciśnienie jest okay, bo z zamykaniem z pilota nie ma żadnego problemu.

Problem jest na 90% z deską pod siedzeniami, jednak nie chcę do tego dochodzic metodą prób i błędów. Moje pytanie jak powinienem to naprawić i czy dam radę sam naprawić?

Ps. Wizyta u tamtego mechanika nie wchodzi już w grę, wolę żeby moje auto jeździło ;-)
Mercedes-Benz W210 | 290TD | Classic | 318 000 KM | CZYSTY KLASYK
Gawra
Posty: 3045
Rejestracja: 16 gru 2009, o 19:29
Lokalizacja: Puszcza Piska

Re: Nie działają przyciski od zagłówką i zamka centralnego

Post autor: Gawra »

Brak obwodu i pompka nie otrzymuje impulsu elektrycznego; może bezpiecznik, moze przerwany kabel itp. (trza obadac)
210 E300TD rok 98 - USA (WDBJF25F6WA492241)
https://www.youtube.com/watch?v=MsIFyov ... e=youtu.be
mrdeo_
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2016, o 04:58

Re: Nie działają przyciski od zagłówką i zamka centralnego

Post autor: mrdeo_ »

Gawra pisze:Brak obwodu i pompka nie otrzymuje impulsu elektrycznego; może bezpiecznik, moze przerwany kabel itp. (trza obadac)
Jestem prawie pewien ze jest kabel wyciągnięty z płytki pod siedzeniami. Nie byłoby tego tematu gdybym gdzieś dorwał jej schemat. Wystarczy mi podpowiedz, który wtyk jest za to odpowiedzialny i powinno rozwiązać problem.
Mercedes-Benz W210 | 290TD | Classic | 318 000 KM | CZYSTY KLASYK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości