Problem z zalozeniem alarmu zewnetrznego

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Vigor
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2008, o 10:55
Lokalizacja: Głogów

Problem z zalozeniem alarmu zewnetrznego

Post autor: Vigor »

Witam. Koledzy, pojawil sie problem z moim oczkiem, mianowicie kluczyk (scyzoryk) definitywnie zakonczyl swoj zywot (sprawdzone u magika od kluczykow) w zwiazku z tym postanowilem zalozyc alarm zewnetrzy zeby miec sterowanie centralnym zamkiem. I tu zaczyna sie problem. Moje oczko ma usuniety immobilaizer i podobno ma wyrzucony jakis modul ktory znajduje sie pod siedzeniem pasazera. Wczoraj magik od alarmow po kilkugodzinnym boju powiedzial ze nie jest w stanie zalozyc sterowania poniewaz ma tylko impuls na otwieranie drzwi a znikad nie moze znalezc na zamykanie. Podobno przyczyna lezy wlasnie w tym brakujacym module. Ja jestem zupelnym laikiem. Czy mozna to jakos inaczej zrobic? Mozecie polecic jakis warsztat ktory zaklada alarmy w takich przypadkach ? Okolice Poznan - Wroclaw -Zielona Gora. Mercedes z 1996r 220D
Pozdrawiam !
hammond24
Doradca
Posty: 4115
Rejestracja: 11 kwie 2008, o 15:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: hammond24 »

W 124 było tak,że po założeniu interfejsu do zamka centralnego z własnym pilotem w drzwiach od strony kierowcy trzeba było wypiąć kostkę fabryczną.Auto nie może widzieć własnej instalacji.
hammond24
W210 2.3 B+LPG 1997 ASB
WDB2100371A415889
W140 2.8+LPG 1993 Manual
WDB1400281A163186
Taxi driver /niestety/Zawsze wiedziałem że źle skończę.
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 8221
Rejestracja: 1 lis 2008, o 19:53
Lokalizacja: Warszawa Pochwały zagubione 500+

Post autor: noc »

Auto jest wyposażone w podciśnieniowo-nadciśnieniową pneumatyczną elektroniczną pompę centralnego zamka.Zmień warsztat, ten "lejek" nie wie o co chodzi.Pompa jest sterowana na przemian impulsami + i -.
Dzieci moich pracowników bawią się takimi elementami (grafitowa pompa).
Szkoda pisać. :-P
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku naprawiam MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Znajdziecie mnie tam gdzie MB.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości