Centralny zamek

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

dj_pers
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2011, o 14:55
Lokalizacja: Wlkp

Centralny zamek

Post autor: dj_pers »

Witam!
Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, więc postanowiłem otworzyć nowy temat.
W moim Okularze centralny zamek wariuje, a mianowicie czasami jest wszystko jak należy, a czasami zamek sam sięzamyka i otwiera, dzieje sięto przy zgaszonym silniku, jaki i przy odpalonym... Dodatkowo gdy tak się dzieje, to przycisk otwierania zamka na konsoli nie reaguje.
Co może być tego przyczyną?
Chciałbym również wiedzieć gdzie znajduje się centralka centralnego zamka?
Pozdro
2.3 Benzyna-gaz WDB2100371A042237
'Duże jest piękne...'
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

Może to wyłącznik na konsoli się rozsypał. Ja bym go odpiął i sprawdził czy problem nie zniknie. Centralka/pompka centralnego zamka znajduje się obok akumulatora w żółtej gąbce.
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
dj_pers
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2011, o 14:55
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: dj_pers »

Dzięki za pomoc;)
Odłączenie przycisku pomogło...
2.3 Benzyna-gaz WDB2100371A042237
'Duże jest piękne...'
richi075
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2010, o 12:56
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: richi075 »

Mam problem z centralnym zamkiem takiego typu;by zamknąć całe auto muszę nacisnąć przycisk w pilocie 3-4 razy,bo gdy przycisnę raz zamyka mi tylko drzwi przednie,tak samo też jest podczas jazdy zamykają się tylko przednie drzwi.Rozmawiałem z jednym mechanikiem powiedział mi iż trzeba zaprogramować kluczyk po przez odpowiednie naciskanie przycisków.Proszę o pomoc jak to zrobić.Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Ps:Już kiedyś pisałem w tej sprawie,ktoś mi podpowiedział by wyciągnąć baterie z pilota i po przyginać styki bo może słabo łączyć, :-( ale niestety nic nie dało.
Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy gwiazdy.
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kmtaxi »

richi075, przeczytaj np. ten cały temat: viewtopic.php?t=12005&postdays=0&postor ... e&start=15
Używaj opcji "szukaj" było na ten temat dużo. Przeczytaj regulamin, gdzie między innymi pisze, abyś w podpisie podał dane auta, co wiąże się z możliwością udzielenia odpowiedzi. Staraj się precyzyjnie określać niedomagania - ufff...
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości