gluche pukanie,nie trzymanie sie drogi

Zawieszenie i układ kierowniczy

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

karol123
Posty: 79
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:46
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub

gluche pukanie,nie trzymanie sie drogi

Post autor: karol123 »

witam,zaraz mnie szlak trafi,kupilem 2 tygodnie temu samochod a wymienilem juz wszystkie amory,przednie lozyska,tylnie opony i z tylu jakies cos co stabilizuje kolo czy sos takiego (na rysunku bym pokazal,a ze jestem w angli to nie wiem jak to sie nazywa) i dalej mu dupa tanczy na boki na dziurach,tzn jezeli jest to dziura od studzienki,albo cos takiego.A jezeli sa to jakies wglebienia na drodze(cos jak koleiny w poprzek) to jest ok,bez stukania i sie trzyma. Nie wiem czy nie jest to cos ze sprezynami,bo porzedni wlasciciel je wymienial,tylko nie wiem jakie on tam zalozyl,moze jakies nizsze albo wyzsze. Nie wiem tez czy ze sprezynami wymienia sie cos jeszcze. A najgorsze jest to,ze wszedzie tu szukalem takiego warsztatu co ma "trzepaki" albo cos takiego. Co byscie mogli mi poradzic,moze wiecie co jest tego przyczyna? Jak nie to za miesiac do polski wyruszam,ale 1600 km w jedna strone to nie bardzo :-x aha,jak byscie mieli jakies podejzenia,to prosil bym was o pokazanie tego na rysunku,bo jak cos to bym musial wydrukowac to i jechac z tym do mechanika i pokazac mu palcem, aha i jeszcze zapomialem dodac,ze slychac takie gluche pukanie przy tym wszystkim
moj pierwszy Okular i Mesio E 220 CDI 02r
ed.die
Posty: 98
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 15:04
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ed.die »

Pewnie tuleje pływające tylnych wahaczy. miałem tak w w124 lub poduchy na tylnym zawieszeniu ale temu towarzyszyło by szarpanie przy zmianie biegów. tam gdzie robią MOT powinni tobie sprawdzić ale u anglików nie u ciapuchów :mrgreen: A gdzie dokładnie mieszkasz w Angli? bo będę w londynie od 18.06 (czwartek) na jakiś miesiąc. to mógł bym zobaczyć co to może być ;-) wygląda i nazywa sie to tak jeśli to o to chodzi o czym mówie: Ball Joint (Rear)

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Merce ... a98351b4ec

Wypisałem swój były reg. przed przekładką możesz wpisać swój i wtedy bedziesz pewien że pasuje do twojego MB.
E200 Elegance '99
220CE '93
Ex 230CE 1989 110k przebiegu skasowany przez pajaca w Matizie :(
karol123
Posty: 79
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:46
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub

Post autor: karol123 »

mieszkam w Londynie na Hounslow,to jest przy lotnisku Heathrow. te Ball join z przodu mialem tez wymieniane(zapomialem dopisac)
moj pierwszy Okular i Mesio E 220 CDI 02r
ed.die
Posty: 98
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 15:04
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ed.die »

Wiem gdzie jest Hounslow mam tam paru koleszków. Ale ball joint miałes wymieniany w przednim zawieszeniu?? bo jeszcze jest w tylnym. na rysunku cześć numer 8.
wklejam link z tym problemem tylko na innym forum.
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=8604 ... ght=tuleje
Załączniki
B35075000043.0350.gif
E200 Elegance '99
220CE '93
Ex 230CE 1989 110k przebiegu skasowany przez pajaca w Matizie :(
karol123
Posty: 79
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:46
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub

Post autor: karol123 »

w przednim,a z tym foru to nie jestem zalogowany. Moze masz tu namiar na jakiegos dobrego mechanika? (najlepiej znajomego)
moj pierwszy Okular i Mesio E 220 CDI 02r
ed.die
Posty: 98
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 15:04
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ed.die »

Tel. nie mam bo miałem w starym telefomie. Ale mam adres. na foce ta droga na podwórko gdzie ustawione są samochody. Mechanik ma na imie Maćek tam jest kilka warsztatów które maja Ciapaki. Powiedz że szukasz Maćka, a jak sie z nim spotkasz to powiedz że jesteś od Adriana. Pozdrawiam
Link do mapki:
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 51,,0,10.8

Nw96ab jest złym post kodem To jest West hendon Broadway ulica sie nazywa Edgware road, najlepiej dojechać Nort circular i zjechać przed brent crossem na west hendon
E200 Elegance '99
220CE '93
Ex 230CE 1989 110k przebiegu skasowany przez pajaca w Matizie :(
karol123
Posty: 79
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:46
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub

Post autor: karol123 »

sprawdzilem,masz racje,luz jak cholera,przez weekend zrobie,dzieki
moj pierwszy Okular i Mesio E 220 CDI 02r
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości