Jakie kolcki i tarcze do E 55 Amg

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Buźka
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 15:21

Jakie kolcki i tarcze do E 55 Amg

Post autor: Buźka »

Witam . Może ktoś z kolegów będzie miał wiedzę na temat klocków i tarcz hamulcowych do W210 e 55 amg 99rok sedan . Mianowicie gdzie można kupic dobre ( oryginalne to wiem że w serwisie ) ale jakieś zamienniki np Ate , Trw , Zimermann .....etc...i nie tak kosztowne jak w serwisie ....Może ktoś też będzie miał wiedzę czy do powyższego pasują z jakiegoś innego modelu Mercedesa ....Może ktoś z kolegów będzie takowe posiadał na sprzedaż lub mnie jakoś pokieruje ....z góry dziekuje za podpowiedzi . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
iparts
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie kolcki i tarcze do E 55 Amg

Post autor: iparts »

Jeśli mogę polecić coś od siebie to klocki Textar były by tutaj bardzo dobre http://www.iparts.pl/auto-czesci/klocki ... 00030.html, i są dostępne od ręki do tego modelu samochodu.
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Re: Jakie kolcki i tarcze do E 55 Amg

Post autor: Piasek »

Zapytaj w ASO: na W210 jest ciągła promocja i można na prawdę nieraz za niezłe siano wyrwać graty. Chociaż to E55 i trzeba się liczyć że tanio (jak do E220D) to nie będzie.
Poszukaj w internecie - nieraz sprzedają ludziska jakieś leżaki garażowe.
Awatar użytkownika
Muniek
Posty: 2843
Rejestracja: 15 paź 2012, o 09:36
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Re: Jakie kolcki i tarcze do E 55 Amg

Post autor: Muniek »

Możesz poprosić csc o wycenę. Pracuje w ASO we Wrocławiu i widzę, że załatwia chłopakom części.
Mercedes-Benz E-klasa W210 E320 3.2 V6 224KM 4Matic Elegance 2001
VIN: WDB2100821X053822
Ex: W210 E270 CDI 170KM 2001
Buźka
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 15:21

Re: Jakie kolcki i tarcze do E 55 Amg

Post autor: Buźka »

dziękuje za podpowiedzi . . . trochę pomailowałem po serwisach ,,,,dostałem wyceny jak by miało to wyglądać . Co się okazało pewien miły pan który mnie pamiętał ( pracownik serwisu ) bardzo mi pomógł co prawda droga mailową ale udało się . Następnie kolega który ma zniżki w zakupie części wszystko ogarnął . i teraz tylko czekam na wymianę .....

Zapraszam też do działu kupię sprzedam bo co się okazało muszę zostać za granica rok dłużej i moje e 55 amg jak wrócę na urlop w okolicach 20 sierpnia będzie na sprzedaż :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości