Spienil sie plyn chlodniczy

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Dziku 3.2cdi
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2017, o 13:20

Spienil sie plyn chlodniczy

Post autor: Dziku 3.2cdi »

Witam jestem nowy na forum mam problem z plynem.chodniczym tzn kupile mb 3.2cdi diesel 2000r i dolalem koncentratu pozniej boryga.a teraz juz w sumie 10l najtanszego plynu... do rzeczy spienil mi.sie plyn.w zbiorniczku olej w normie korek suchy... w piatek wieczorem dolalem w niedziele nad ranem juz pusto (5l)
Awatar użytkownika
metody
Posty: 577
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:49
Lokalizacja: wwa

Re: Spienil sie plyn chlodniczy

Post autor: metody »

Chyba w nerwach pisałeś ten post, co?
Napisz jeszcze raz , bo zrozumieć ciężko o co chodzi.
\Mitsubishi pajero LONG /
\MB e430 AVANTgarde 2001/
\WDB2102701B350361/
Smart
Dziku 3.2cdi
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2017, o 13:20

Re: Spienil sie plyn chlodniczy

Post autor: Dziku 3.2cdi »

Troche tak... kupilem mb zapalila sie kontrolka od plynu dolalem koncentratu pojezdzilem znowu to samo kupilem borygo dolewalem i tak dalej w piatek kupilem 5l plynu w niedziele rano juz bylo sucho 5l plynu poszlo delikatnie zadymil sie miedzy wiatrakiem a silnikiem okolice chlodnicy dodam ze plyn mi sie pieni probowalem sprawdzac czy w plynie mam spaliny ale nie dalo sie bo sie caly czas pieni
Awatar użytkownika
rr6
Doradca
Posty: 2270
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 21:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spienil sie plyn chlodniczy

Post autor: rr6 »

Jak zadymił z tych okolic to pewnie masz dziurę w chłodnicy. A pieni się bo wymieszałeś wszystko. Możliwe, że sprzedający czymś uszczelnił co zareagowało. Spuść ten płyn, zalej jeden rodzaj, przy okazji sprawdź chłodnice. Pewnie cieknie jak jest ciepły.
A wtedy dopiero tester obecności spalin.
Sprawdzałeś czy dymi? W oleju, na bagnecie nie ma niespodzianek?
Dziku 3.2cdi
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2017, o 13:20

Re: Spienil sie plyn chlodniczy

Post autor: Dziku 3.2cdi »

W oleju nie ma korek bagnet w normie z rana na zimnym.troche przydymi na bialo jak by na kolektor plyn walil
Dziku 3.2cdi
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2017, o 13:20

Re: Spienil sie plyn chlodniczy

Post autor: Dziku 3.2cdi »

Prawdopodobnie ze poszla pompa wody
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości