E430, E320

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

karpiaq
Posty: 3
Rejestracja: 3 gru 2017, o 00:05
Lokalizacja: Wrocław

E430, E320

Post autor: karpiaq »

Witam kolegów z W210, aktulanie jestem posiadaczem W202 C250d i poszukuję E430, E320, trafiłem na:
Co Szanowni koledzy myślą o tym?
Pozdrawiam!

E430 z gazem, Cena 9000zł
VIN:
WDB2100701A848332

Zdjęcia:
https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/ ... 011/1#zdj3

E320 z gazem, Cena 13500
Zdjęcia:
https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/ ... 10295016/5

Właściciel o samochodzie:
"Rudej jak na lekarstwo, silnik zdrowy. Cały zawias z przodu nowy, silnik i skrzynia po serwisie, silnik na motulu 5w40 8100, skrzynia na oryginalnym MB. Faktury na kilka tyś zł za naprawy + świeża instalacja LPG. Zostało kilka rzeczy do zrobienia, ale dosłownie kosmetyka, jak zderzaki czy jeden czujnik od parktronicq"

"Silnik został wypłukany, zmieniony olej na Motula, uszczelniony (simeringi na wale, uszczelka miski, pokryw zaworów, rozrządu i tył silnika), skrzynia wypłukana, wymiana kostek, filtrów, oleju na oryginalny, uszczelnienia na wale i regeneracja sprzęgła dla świętego spokoju"

"Kompresja była sprawdzona, nie było potrzeby ruszania dołu silnika ani zaworów. Chciałem jak najzdrowszy silnik ze wzglegu na montaż LPG i w planach dokładkę kompresora z c32. Instalacja sekwencyjna z zapasem do 450km"

"Razem ze wszystkim było robione zawieszenie z przodu, wszystko z wyjątkiem amortyzatorów i górnych wahaczy (wymieniał poprzedni właściciel) jest nowe, oryginalne MB albo wysokiej jakości zamiennik. Gwarancja producenta 2 lata na dolne wahacze, drążek stabilizatora na oryginalnych częściach"

"Z rzeczy do zrobienia:
Spasować przód, wymieniłem maskę ze względu na ruda w poprzedniej, ale na blacharce się nie znam i wyszło średnio. Reflektory też były demontowane do regeneracji. Jeżeli mi się uda, to zrobię to na dniach."

"No i jak mówiłem, amorki przód i zawias tył. Amortyzatory na stacji wyszły około 80%, ale potrafią delikatnie stukać w środku. "
Bobby Peru

Re: E430, E320

Post autor: Bobby Peru »

Jak znasz się na blacharce to dam Ci namiar na 320-tkę benzynę w kombi, lift, avantgarde, 2002r. Podłoga cała super, mechanicznie bdb (wymienione oleje silnik + asb).
Kolor czarny + szara bardzo ładna skóra. Webasto, parktronic, command, bose, oba fotele full elektryka i pamięć + kolumna.
Prawdziwy przebieg 260tys. W zeszłym roku przywieziony ze Szwajcarii, zarejestrowany już jest w PL.
Do roboty standardowo: dwoje drzwi na dole, jeden przedni + oba tylne błotniki, klapa tył (kupiona już zdrowa do lakieru). Czyli jakby nie patrzeć najlepiej lakierować całe auto.

Za dychę można to auto zabrać.
1JZ
Posty: 158
Rejestracja: 8 lip 2014, o 00:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: E430, E320

Post autor: 1JZ »

Mnie zawsze zastanawiają te ogłoszenia z cyklu świeży gaz wszystko zrobione nowka i samochód potem jest wystawiony prawie w cenie instalacji lpg :hyhy: filantrop ze zgnitego okularka
S210 320 CDI Avantgarde
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości