290 td z Holandi prosże o opinię czy warto??

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

marttinj23
Posty: 21
Rejestracja: 3 lut 2011, o 12:22
Lokalizacja: kuj-pom

290 td z Holandi prosże o opinię czy warto??

Post autor: marttinj23 »

Marcin
Awatar użytkownika
joker
Posty: 777
Rejestracja: 2 sty 2012, o 17:40
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: joker »

W tym temacie był poruszony trochę temat tego auta (druga strona). Może kolega Leszek304 był go oglądać, napisz do niego. Sam miałem jechać oglądać ale lepszego znalazłem :D
viewtopic.php?t=18672

Pokrowiec ma na kierownicy, więc możliwy duży przebieg.
Na drugim zdjęciu, na prawym tylnym błotniku wygląda jakby zderzak na taśmę był przyklejony. Po za tym to ładna ava z przystępnym wyposażeniem :)
W210 sedan czarna perła ;)
Elegance z beżowym środkiem ;)
WDB2100041A669204
Awatar użytkownika
jaro324
Posty: 582
Rejestracja: 4 lis 2008, o 18:17
Lokalizacja: Chełm

Post autor: jaro324 »

Weź znajomego lakiernika czy blacharza, bo korozja w nim na pewno jest, poczytaj na forum gdzie jej szukać. z opłatami ok 8500 dolicz konieczne wymiany, serwis klimy, oleje w silniku i ASB, filtry, myślę że nazbiera się ok. 10.000pln. Jeden z lepszych silników, skrzynia sterowana hydraulicznie, człowiek nie podaje przebiegu bo pewnie sam nie wie ile jest na blacie, licz sie z tym że 300000km to on mógł mieć dawno temu. Plusy to że nie wybity na naszych dziurach i że nie widział polskiej soli. Z drugiej strony to spokojnie za te pieniądze możesz już szukać zarejestrowanego u nas, może nawet bez wkładu finansowego. Pozdrawiam i udanych łowów :oczami:
jaro324
Hydrowóz C5
Bóg tworzył kobietę a Niemcy mercedesa!
Peugeot 306 1.8 automat 101KM
YAMAHA TDM 850
Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 671
Rejestracja: 3 lis 2010, o 21:26
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: seburaj »

abstraHując od konkretnego egzemplarza

sam mam auto z holandii (`98) ktore - nie wiem czy to typowe dla aut holenderskich akurat - zupełnie jest pozbawione rdzy typowej dla W210 :szok:

(drobej rdzy na rantach nadkoli nie licze, nie wyszła na błotniki i została spacyfikowana...) żadnej rdzy na kielichach, podwoziu, ramkach drzwi - po prostu niewytłumaczalne :/

[ Dodano: 2012-06-08, 16:36 ]
jaro324 pisze:Jeden z lepszych silników, skrzynia sterowana hydraulicznie
wprawdzie ogłoszenie już nieaktywne - wiec trudno podejrzeć, ale...
z ta skrzynią sterowaną hydraulicznie to juz sie chyba zapędziłeś :rotfl:
722.6 sterowana hydraulicznie ?
W210 `98 ze sprinterem pod maską, automat
toyota land cruiser KZJ 95
nissan patrol 4.2
nissan QQ
Jacek72
Posty: 142
Rejestracja: 29 gru 2011, o 19:51
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Jacek72 »

Mój ogórek też jest z Holandii, też 1998r i rdzy było naprawdę niewiele. Oczywiście zlikwidowałem i tą co była, ale jak na okulara z tego roku, rewelacja...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości