CLASSIC,ELEGANCE CZY TO DWA INNE AUTA?

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

ZDZICHOWIEC 69
Posty: 23
Rejestracja: 27 kwie 2008, o 22:23
Lokalizacja: poznań

CLASSIC,ELEGANCE CZY TO DWA INNE AUTA?

Post autor: ZDZICHOWIEC 69 »

WITAM ZASTANAWIAM SIE CZY JEST RóZNICA MIEDZY CLASSICKIEM A ELEGANCE,ZE JEDEN MA CHROMY A DRUGI NIE TO WIEM NAPEWNO ALE CZYM JESZCZE?
Awatar użytkownika
sat-mar
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2008, o 11:33
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sat-mar »

inna różnica to wyposażenie auta - jednak nazwa do czegoś zobowiązuje i pewnie classic nie posiada mocniejszych silników tylko te słabsze ;-)
MB 320CDI
ZDZICHOWIEC 69
Posty: 23
Rejestracja: 27 kwie 2008, o 22:23
Lokalizacja: poznań

Post autor: ZDZICHOWIEC 69 »

no ja mam 2,2 cdi to sie zgadza ale chyba reszte mam to co elegance t.z navi,sensor deszczu,skóre,pełna elektryka no chyba nic wiecej nie maja eleganty?chyba ze małe drobiazgi?hmm ciekawe
Awatar użytkownika
sat-mar
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2008, o 11:33
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sat-mar »

właśnie to miałem na myśli bo jaki byłby sens robić wypasionego classica ( słabszy silnik) dla elegance już mocniejszy i awangarde obniżone zawieszenie i chyba tylko już mocniejsze silniki - są pewne standarty dla classica i tam pewnie mocnego silnika nie znajdziesz.
MB 320CDI
Awatar użytkownika
Tomek77
VIP
Posty: 45
Rejestracja: 28 lut 2008, o 23:44
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomek77 »

Różnia się rodzajem drewna we wstawkach na kokpicie(przeglądnij ogłoszenia widać różnice), oraz podstawowym wyposażeniem(oczywiście można było do classica dodac sobie więcej opcji niż nie jeden elegant). iloscia chromu na listwach, ale to juz wiesz. Zawieszenie to samo.
W210 2,9 ex
ZDZICHOWIEC 69
Posty: 23
Rejestracja: 27 kwie 2008, o 22:23
Lokalizacja: poznań

Post autor: ZDZICHOWIEC 69 »

mnie tam mój classic sie podoba,faktem jest ze pozmieniałem lisztwy dałem chrom,a srodeczek mam ładniejszy od byle jakiego eleganta no i napewno przydał by sie wiekszy motorek bo to mój pierwszy okular i na dodatek pierwsze auto z tak małym motorkiem
Awatar użytkownika
sat-mar
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2008, o 11:33
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sat-mar »

kolego "zdzichowiec 69" chcesz się chwalić swoinm classicem - masakra zacohwujesz się jak małolat (tata dał mi kilka zika na super furę) może przesadziłem ale trzeba było od razu sobie kupić oryginal AMG lub BRABUS
Ale niektórzy tak mają - ................... :-D
MB 320CDI
ZDZICHOWIEC 69
Posty: 23
Rejestracja: 27 kwie 2008, o 22:23
Lokalizacja: poznań

Post autor: ZDZICHOWIEC 69 »

chwalic sie nie chwale bo tylko na tyle mnie stac,i ciesze sie bardzo z tego co mam.
Awatar użytkownika
sat-mar
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2008, o 11:33
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sat-mar »

to po co kupować classica i robić z niego elegance czy awangarde - raczej sensu nie ma.
proponuję zamkną temat - to do admina
MB 320CDI
elegance2002
Posty: 58
Rejestracja: 28 cze 2008, o 00:46
Lokalizacja: pniewy

Post autor: elegance2002 »

chwalimy sie wszyscy na forum swoimi gwiazdami po to jest forum

[ Dodano: 2008-06-28, 00:53 ]
BOGATY MADRALA COS POWIEDZIAł
Awatar użytkownika
sat-mar
Posty: 67
Rejestracja: 16 maja 2008, o 11:33
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sat-mar »

TO ZAPEWNIAM KOLEGĘ elegancce2002 jak i ZDZICHOWIEC 69 - nie macie się czym chwalić !!!!
Takie auto to raczej standart - luksus był ale 8 - 10 lat temu
Pozdrawiam.
MB 320CDI
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Panowie, prosze o powrot do tematu.

Jesli dalej bedziecie sobie zagladac do portfeli to temat zamkniemy.

Classic - inne drewno w srodku, BRAK skorzanej kierownicy, brak chromow na zewnatrz, w standardzie kolpaki, ew. inne wzory felg.

Zawieszenie takie samo dla obu wersji.

Elegance - inne drewno w srodku, skorzana kierownica i galka biegow, chromy na zewnatrz, alufelgi w standardzie.

Nie wydaje mi sie, zeby silnik mial z tym cos wspolnego.

Classic/Elegance - to linie stylistyczne, a nie zestawy wyposazenia.
E 220 CDI '01 Elegance
adaso1
Posty: 240
Rejestracja: 3 mar 2008, o 22:46
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: adaso1 »

Linia wypasu ELEGANCE była za dopłatą do wszytkich modeli za wyjątkiem E 430 / E 430 4-MATIC (tam ELEGANCE było w cenie auta) a E 55 AMG wystepował tylko w linii AVANTGARDE. Dane z cennika ważnego od 17.04.2000r.
Miałem fajne auto "na oku": E 320T CDI 2000r. :)
Poprzednio: E 220T CDI 2000r. Aktualnie: E420 CDI
P.S. Pozdrawiam Tych wszystkich, co mnie pozdrawiają ;) :)
davmix
Posty: 216
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:17
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: davmix »

sat-mar pisze:trzeba było od razu sobie kupić oryginal AMG lub BRABUS
To czemu ty sobie nie kupiłeś AMG czy Brabusa?? skoro tak lubisz ogromne silniki??
adaso1 pisze:Linia wypasu ELEGANCE była za dopłatą do wszytkich modeli za wyjątkiem E 430 / E 430 4-MATIC
Być może i tak ale przeważnie większość osób brała elegance przy większych silnikach lub nawet avangarde.
adaso1 pisze:Dane z cennika ważnego od 17.04.2000r.
Masz może ten cennik na kompie??
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny.
smakaosz
Posty: 35
Rejestracja: 2 cze 2008, o 21:47
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: smakaosz »

Sa roznice "standardowe" jednak jak ktos sobie zrobil samochod na zamowienie to wszystko jest mozliwe ... np E320cdi 2000 Avantgarde prawie full wypas, bo mial w srodku radio na kasety !!! widzialem Classica lepiej wypasazonego niz nie jednego Avantgard i Elegance takze w srodku moze byc wsystko i nic
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości