nie zmienia biegów w210 amg zmotane w Gwagen

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

benauto@wp.eu
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2015, o 22:11
Lokalizacja: kz

nie zmienia biegów w210 amg zmotane w Gwagen

Post autor: benauto@wp.eu »

witam
jak w temacie upchnąłem silnik i skrzynię wraz z abs em do Gietki
w skrzyni brak błędów w silniku też w abs tylko od silnika pompy bo jeszcze przekaźnika nie ogarnąłem,auto pali wszystko ok licznik trybi tylko nie zmienia biegów
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yellowstone2012 »

Ty się kolego już chyba logowałeś pod innym nickiem wczoraj. Żebyś dostał jakieś wskazówki musisz naprawić szereg błędów które popełniłeś. Największym był brak zapoznania się z regulaminem forum. Następnie radziłbym Ci się przywitać w odpowiednim dziale. Nie napisałeś jaki ten silnik upchnąłeś, który rocznik, pojemność, moc i podałeś zbyt mało szczegółów.
benauto@wp.eu pisze:w skrzyni brak błędów w silniku też
Kto Ci to diagnozował i na jakim sprzęcie ?
benauto@wp.eu pisze:w abs tylko od silnika pompy bo jeszcze przekaźnika nie ogarnąłem
Można po Polsku ?

[ Dodano: 2015-01-23, 04:33 ]
Poza tym wpisując Twój login którym się posługujesz w wyszukiwarkę, można dowiedzieć czym się zajmujesz. ( Domniemuję, że to celowy zabieg) Podejrzewam, że z niniejszego forum raczej nie przybędzie Ci klientów
benauto@wp.eu
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2015, o 22:11
Lokalizacja: kz

temat zamykam

Post autor: benauto@wp.eu »

widzę ze gwiazda na masce bardzo mocno szkodzi na osobowość "koledzy" forumowicze
chciałem po prostu zapytać czy ktoś miał taki problem a ty już jakieś śledztwo prowadzisz kto i gdzie i jak?trochę to dziwne dla mnie ale ja nie posiadam gwiazdy więc nie wiem jak to być SSmanem...
Rusty_Cherry
Posty: 320
Rejestracja: 25 cze 2013, o 22:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: temat zamykam

Post autor: Rusty_Cherry »

benauto@wp.eu pisze:widzę ze gwiazda na masce bardzo mocno szkodzi na osobowość "koledzy" forumowicze
chciałem po prostu zapytać czy ktoś miał taki problem a ty już jakieś śledztwo prowadzisz kto i gdzie i jak?trochę to dziwne dla mnie ale ja nie posiadam gwiazdy więc nie wiem jak to być SSmanem...
Za to jej brak chyba bardziej jak widać. :hyhy: Kolego, napisz po ludzku tak żeby dało się przeczytać o co Ci w ogóle chodzi. Druga sprawa - regulamin obowiązuje każdego nowego użytkownika forum i nie ma co się bulwersować. ;)
W210 '95 300D
benauto@wp.eu
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2015, o 22:11
Lokalizacja: kz

re

Post autor: benauto@wp.eu »

chodzi o to że napchałem ecm abs egs i silnik 55amg do gietki razem z k40 i lewarkiem oraz licznikiem jedyne co pominąłem to moduł centralny czyli ten co włącza swiatla itd. w silniku i skrzyni brak błędów w liczniku też w abs mam bląd od silnika pompy hydraulicznej absu i czujnik kąta skrętu.
nie wiem dlaczego na wyświetlaczu nie pojawia się pozycja selektora.
dawmor
Posty: 136
Rejestracja: 20 lut 2015, o 18:34
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dawmor »

Swapowana była cała instalacja z merca ? Czy była "na krótko " ?
W210 avantgarde 3.0td 97/98r
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yellowstone2012 »

dawmor pisze:Swapowana była cała instalacja z merca ? Czy była "na krótko " ?
jedyne co pominąłem to moduł centralny czyli ten co włącza swiatla itd



masz odpowiedź na swoje i jego pytanie
dawmor
Posty: 136
Rejestracja: 20 lut 2015, o 18:34
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dawmor »

Chciałbym przypomnieć ze głupia "pompka centralnego" wpływa na prace skrzyni i silnika. Sam na sobie to odczułem. Sprawdzić wiązki najlepiej by było. Czym była diagnostyka robiona ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości