Rozbieranie fotela, co i jak?

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

kelsten
Posty: 40
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 10:14
Lokalizacja: Trzebiatów

Rozbieranie fotela, co i jak?

Post autor: kelsten »

Czy ktoś z was rozbierał fotel przedni kierowcy bądź pasażera? Interesuje mnie jak do tego się dobrać. Czytałem posty dotyczące ogrzewanie foteli, ale jakoś to mi u mnie nei pasuje... Proponowane formy naprawy ogrzewania. Dzisiaj spróbowałem dostać się do swojegop grzania i zaprzestałem próby gdyż nie byłem pewny, czy później złożę tapicerkę, gdyż na pierwszy rzut oka skóra z tapicerki jest dość solidnie powiązana z sioedziskiem, da radę to rozebrać, aby dostać się dokładnie do ogrzewania? Kolejna sprawa do czego w mercedesie w fotelu jest czujnik na klamrze od pasów przy fotelu i takie coś jak czujnik czy tyłkiem siedze na fotelu? Jest to rozłożone po całej powierzchni siedziska i wygląda jak taki układ scalony- sieć przewodów powiązanych ze sobą w jedną całość z punktami gdzie się łączą, co to jest ?


Pozdrawiam
1996 Avangarde 2,3 150 KM
VIN pojazdu: WDB2100371A325108
Klimatyzacja manualna
Xenony - oryginał
Polska salon 1998
Instalacja LPG
korszak
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 12:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: korszak »

Temat na forum juz byl o rozbieraniu wiec poszukaj. Nie pamoetam czy w temacie czy na pw dawalem zdjwcia z tej operacji :hyhy: co do 2 pytania wrzuc zdjecie o co dokladnie Ci chodzi bo nie wiem czy dobrze zrozumialem.
Jest: BMW e38
Było: MB W210 2.2CDI 12.1999 przedlift
Vin: WDB2100061A897126
fajneksywysazaj
Posty: 1004
Rejestracja: 25 lip 2010, o 23:28
Lokalizacja: NOS,ZSZ

Post autor: fajneksywysazaj »

Coś tam kiedyś było na temat fotela rozebrania: viewtopic.php?t=15122
KIA Sedona 2006 3.8 LPG
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości