Czop zawieszenia przód - jak to dorwać ?

Zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy, koła i opony.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

pitersc
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2009, o 15:17
Lokalizacja: Wwa

Czop zawieszenia przód - jak to dorwać ?

Post autor: pitersc »

Witam, niestety poprzednio moje oko były w serwisowane u partaczy i przy wymianie łożysk wyszło, że czopy na których osadzane są piasty są strasznie pojechane diaksem i umęczone i przydało by się je wymienić - niestety nie wiem czy w ogóle ten element da się gdzieś dorwać, jak się powinien fachowo nazywać itd. jak by ktoś był na tyle uprzejmy i coś mógł podpowiedzieć to będę ogromnie wdzięczny. W załączniku schemat z oznaczeniem tego o czym mowa... pzdr
oko to E 300TD 98r
Załączniki
zawias.gif
Awatar użytkownika
jjankiello
Doradca
Posty: 2114
Rejestracja: 2 gru 2008, o 10:16
Lokalizacja: Szczecin, PL

Post autor: jjankiello »

Na mój gust to jest w całości ze zwrotnicą i tego elementu (nr 5) należy szukać... Jak w ASO drogo to na szrotach....
W201 2.0D,'90, 716.4, perlmuttgrau
S202 2.5TD,'98, 722.6, schwartz - EX
S203 2.7CDI,'02, 722.6, cubanite silver - NA SPRZEDAŻ
Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
Awatar użytkownika
Adzienx
VIP
Posty: 123
Rejestracja: 19 sie 2009, o 09:20
Lokalizacja: masz swoją gwiazdkę?

Post autor: Adzienx »

Potrzebujesz kolego całej zwrotnicy na której umieszczona jest oś piasty! Podaje link nowej http://moto.allegro.pl/item711201931_me ... ginal.html

Ale można poszukać po szrotach całej z piastą i wcale nie znaczy,że będzie gorsza.
W 210 awangarda 2.7 CDI 2001r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości