Kilka problemów z W210 2.9TD

Silniki, skrzynie biegów, przeniesienie napędu, układ chłodzenia.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

AdMac
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2017, o 15:29

Kilka problemów z W210 2.9TD

Post autor: AdMac »

Witam!

Jestem posiadaczem W210 2.9TD 97r kombi i mam kilka problemów z nim, a mianowicie:

1) Zapowietrza się. Pomaga odkręcenie jednego srebrnego metalowego przewodu na wtrysku (tylko na jednym) i odpowietrzenie układu w tatmtym miejscu. Co może być problemem? Wtrysk?

2) Podczas gaszenia auta wchodzi na obroty i gaśnie (dzieje się to szybko). Ponadto wyskakuje EPC na liczniku. Sprawdzałem w kompie i wyszło że to elektrozawór pompy. Wymieniłem i po tygodniu wróciło do pierwotnego stanu... Pompa się psuje?

Pozdrawiam serdecznie.
radeczek_94
Posty: 90
Rejestracja: 1 sty 2010, o 10:46
Lokalizacja: międzyrzec podl

Re: Kilka problemów z W210 2.9TD

Post autor: radeczek_94 »

Mialem podobny problem u mnie okazala sie nieszczelna sekcja ssaca ale zeby to sprawdzic to przewod zasilajacy (musi byc dlugi) prosto od pompy wsac do butli z ropa i postaw wyrzej pompy.. wtedy odpal go na sile plakiem czy jak kolwiek oby pracowal na ropie z butli wtedy na pracujacym silniku obniz butle tak oby poziom ropy w butli byl pod pompa jak zacznie gasnac albo falowac obrotami znaczy ze pompa nie da rady ciagnac z butli a tym bardziej ze zbiornika i sekcja ssaca jest nieszczelna sprawdz to i daj znac powiem ci co dalej robic
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości