zmiana 2.2 CDI na 2.7/3.2 CDI ?

Silniki, skrzynie biegów, przeniesienie napędu, układ chłodzenia.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

korszak
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 12:48
Lokalizacja: Zielona Góra

zmiana 2.2 CDI na 2.7/3.2 CDI ?

Post autor: korszak »

Witam. Jak w temacie co trzeba by wymienić aby silnik ładnie pracował? w sensie czy jakiś osprzęt z 2.2 cdi by pasował?
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

silnik, skrzynie, wal, może i most, zależy jakie masz przełożenie. oprócz tego komputer, układ hamulcowy.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
korszak
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 12:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: korszak »

Czyli jednym slowem nie warto..
fred
Posty: 327
Rejestracja: 23 sty 2011, o 22:40
Lokalizacja: CB

Post autor: fred »

zdecydowanie nie warto . Nie mówiąc juz o kłopotach przy odsprzedaży
korszak
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 12:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: korszak »

A moglbymi ktos powiedziec jakie elementy sie zuzywaja we wtryskiwaczach z silnika 2.2 Cdi? I jaki koszt naprawy/regeneracji? Okazalo sie ze w moim poszla prawdopodobnie pompa i mam opilki w ukladzie paliwowym i wlasnie ile moze teraz kosztowac naprawa lub regeneracja tych wtryskow?
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

w jakim celu chcesz regenerować wtryskiwacze ? były sprawdzane na maszynie ? nie trzymają ciśnienia ? nie utrzymują prawidłowej dawki paliwa ?
korszak
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 12:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: korszak »

Tak odebralem je niedawno i gosciu powiedzial ze leja oraz ze sa tam jakies opilki czy cos prawdopodobnie z pompy
Awatar użytkownika
mishaq
Posty: 253
Rejestracja: 9 lis 2011, o 00:04
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mishaq »

hehe widze że kolega ma "nowe" auto, spoko trzymaj się z nim, sam przerabiałem i przerabiam podobne tematy
od wtrysków jest gościu w ołtarzewie pod warszawą który ponoć robi super professional wtryski (widziałem jego warsztat i maszyny bosha-robi to wrażenie) więc może warto mu je wysłać
www.3mtenis.pl
LEKCJE TENISA WARSZAWA/ PRUSZKÓW
VIN WDB2102061A979818
korszak
Posty: 120
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 12:48
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: korszak »

Tzn wtryski kupie albo nowe albo dam do bosh-a w Swiebodzinie poniewaz mam tylko ok 40km do nich. Co do oczka to mialo byc tylko kupic sprzedac ale ojcu sie spodobalo to zostawiam i chce zrobic wszystko jak sie nalezy :hyhy: tylko jak z ta pompa wysokiego cisnienia bo chcialbym razem z wtryskami zawiezc a nie wiem czy samemu ja ruszac czy co.zrobic? (auto w polowie rozebrane wiec mechanika wolalbym uniknac)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości